Aukcja nr 10

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
Jesteś w: A10  POLSKA
458 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz srebrny 1766, Warszawa, Aw: Monogram w kwadracie, Rw: Napis w kwadracie, Plage 215, moneta rzadkospotykana w handlu w tym stanie zachowania, ładna patyna
60 zł
115 zł
459 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz srebrny 1767, Warszawa, j.w., Plage 217
40 zł
42 zł
460 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz srebrny 1779, Warszawa, j.w., Plage 228, rocznik rzadziej spotykany w handlu
40 zł
38 zł
461 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
6 groszy 1794, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 210
35 zł
462 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1766, Kraków, Aw: Popiersie w zbroi i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 149
50 zł
95 zł
463 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1766, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 117
50 zł
40 zł
464 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1765, Kraków, Aw: Monogram, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 38
25 zł
30 zł
465 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1794, Warszawa, j.w., Plage 138
15 zł
12 zł
466 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
1/2 grosza 1767, Kraków, Aw: Monogram, Rw: Napis, Plage 12
30 zł
24 zł
467 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
1/2 grosza 1768, Kraków, j.w., Plage 13
30 zł
24 zł
468 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
szeląg 1765, Gdańsk, Aw: Monogram, Rw: Napis i herb Gdańska, Plage 485, stan gabinetowy, stara patyna
100 zł
200 zł
469 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
szeląg 1766, Gdańsk, j.w., Plage 488
40 zł
60 zł
470 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
szeląg 1768, Kraków, Aw: Monogram, Rw: Napis, Plage 7
III-
VF-
30 zł
471 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
szeląg 1776, Warszawa, j.w., Plage 9, rocznik rzadziej występujący w handlu
50 zł
60 zł
472 Galicja
odbitka w srebrze dukata 1773, Aw: Ukoronowana tarcza herbowa, Rw: Napis pomiędzy gałązkami, Schön 1, monetawybita z okazji przyłączenia Galicji do Cesarstwa po I roz..
120 zł
135 zł
473 Prusy Południowe
trojak 1797, Wrocław, Aw: Głowa Fryderyka Wilhelma II i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 39
25 zł
22 zł
474 Wolne Miasto Gdańsk
grosz 1809, Gdańsk, Aw: Herb Gdańska, Rw: Dwie gałązki; nominał i napis w otoku, Plage 48
50 zł
85 zł
475 Wolne Miasto Gdańsk
szeląg 1808, Gdańsk, Aw: Herb Gdańska, Rw: Dwie gałązki i nominał, Plage 46
50 zł
75 zł
476 Wolne Miasto Gdańsk
szeląg 1812, Gdańsk, j.w., Plage 47, herb lekko przesunięty na krążku
50 zł
40 zł
477 Wielkie Księstwo Poznańskie
1 grosz 1816, Berlin, Aw: Tarcza z orłem pruskim w wieńcu, Rw: Napisy, Plage 53
40 zł
36 zł