Aukcja nr 10
USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
498 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1825, Warszawa, j.w., Fr.lO8(37), Plage 18 |
1 400 zł 1 850 zł
499 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1823, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Dav.248, Plage 26 |
III VF |
1 200 zł 1 350 zł
500 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1836, Petersburg, Aw: Popiersie cara i napis, Rw: Popiersie członków rodziny carskiej, rant ząbkowany,Dav.286, Plage 330, Michajłowicz 211, tak zwany rubel.. |
9 000 zł 7 700 zł
501 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1816, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 32, wyjątkowo piękny stan zachowania |
I- UNC- |
450 zł 650 zł
502 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 2 złote 1830, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wieniec i napis, Plage 61 |
60 zł 85 zł
503 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1818, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 62 |
80 zł 170 zł
504 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1818, Warszawa, j.w., Plage 62 |
50 zł | |
505 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1827, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wieniec i napis, Plage 70, bardzo piękny stan zachowania |
I- UNC- |
100 zł 340 zł
506 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 groszy 1838, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Wieniec i nominał, Plage 102 |
III VF |
25 zł 20 zł
507 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 groszy 1840, Warszawa, j.w., Plage 106 |
I- UNC- |
25 zł 20 zł
508 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 groszy 1818, Warszawa, Aw: Orzeł, Rw: Wieniec i nominał, Plage 113 |
III VF |
30 zł 25 zł
509 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 groszy 1840, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Wieniec i napis, Plage 140 |
I UNC |
30 zł 55 zł
510 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 grosz z miedzi krajowej 1824, Warszawa, Aw: Orzeł, Rw: Napisy, Plage 214 |
30 zł |
511 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 grosz 1841, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napis, Plage 266 R4 próba,, piękna stara patyna, moneta ogromnejrzadkości. Pojawienie się monet tego typu uznawanych za .. |
II+ EF+ |
300 zł 1 800 zł
512 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 dukat 1831, Utrecht, Aw: Stojący rycerz z pękiem strzał i napis, Rw: Napis w ozdobnej ramce, Fr.ll4(43), Plage 269 |
I- UNC- |
700 zł | |
513 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 272, stara patyna |
I- UNC- |
300 zł 380 zł
514 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, j.w., Plage 272, stara patyna |
II+ EF+ |
250 zł | |
515 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 272 |
I- UNC- |
200 zł 220 zł
516 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, j.w., Plage 272 |
100 zł 80 zł
517 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 10 groszy 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 279 |
II- EF- |
100 zł 145 zł