Aukcja nr 10
USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
478 | Księstwo Warszawskie dukat 1812, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Fr.68(59), Plage 117 |
II- EF- |
1 800 zł 1 750 zł
479 | Księstwo Warszawskie talar 1811, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Dav.247, Plage 114, drobna rysa na awersie |
III- VF- |
270 zł 216 zł
480 | Księstwo Warszawskie talar 1812, Warszawa, j.w., Dav.247, Plage 115 |
III VF |
350 zł 300 zł
481 | Księstwo Warszawskie talar 1812, Warszawa , j.w., Dav.247, Plage 115 |
III- VF- |
270 zł 220 zł
482 | Księstwo Warszawskie talar 1814, Warszawa, j.w., Dav.247, Plage 116, wada blachy |
III VF |
270 zł 220 zł
483 | Księstwo Warszawskie 1/3 talara 1811, Warszawa, Aw; Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 109 |
III VF |
80 zł 64 zł
484 | Księstwo Warszawskie 1/6 talara 1812, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 105 |
150 zł 230 zł
485 | Księstwo Warszawskie 1/6 talara 1814, Warszawa, j.w., Plage 107 |
IV F |
60 zł |
486 | Księstwo Warszawskie 10 groszy 1812, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 102, bardzo dobry stan zachowania |
60 zł 110 zł
487 | Księstwo Warszawskie 5 groszy 1811 IS, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 94, przebitka z 1/24 talara pruskiego;bardzo dobry stan zachowania |
II+ EF+ |
70 zł 65 zł
488 | Księstwo Warszawskie zestaw trzygroszówek 1811 IS, 1811 IB, 1814 IB, Warszawa, Plage 83, 86 i 93, razem 3 sztuki |
III VF |
70 zł |
489 | Księstwo Warszawskie zestaw jednogroszówek 1811 IS, 1812 IB, Warszawa, Plage 68 i 71, razem 2 sztuki |
III VF |
40 zł |
490 | Monety w oblężeniu Zamościa 2 złote 1813, Zamość, Aw: Napis, Rw: Dwie gałązki i napis, Plage 126, moneta powstała przez przebicie 2 złotówki typPlage 123 |
800 zł 950 zł
491 | Monety w oblężeniu Zamościa 6 groszy 1813, Zamość, Aw: Napis, Rw: Dwie gałązki i napis, Plage 121, rzadko spotykana w handlu oryginalna6-groszówka z oblężenia Zamościa w dobrym stanie zachowania |
III VF |
700 zł 1 450 zł
492 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 50 złotych 1818, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Fr. 105(34), Plage 2, moneta rzadko spotykana w tymstanie zachowania |
I- UNC- |
1 500 zł 1 550 zł
493 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 50 złotych 1822, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Fr.lO7(36), Plage 7, drobne rysy, lekko justowana |
1 600 zł 2 250 zł
494 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1817, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Fr.lO6(35), Plage 11 |
III VF |
700 zł 600 zł
495 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1818, Warszawa, j.w., Fr.lO6(35), Plage 12, wyjątkowo piękny stan zachowania |
I- UNC- |
1 000 zł 1 250 zł
496 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1819, Warszawa, j.w., Fr.lO6(35), Plage 14 |
700 zł 800 zł
497 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1824, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Fr.lO8(37), Plage 17, drobne rysy |
II- EF- |
1 400 zł 1 650 zł