Aukcja nr 10

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
Jesteś w: A10  POLSKA
478 Księstwo Warszawskie
dukat 1812, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Fr.68(59), Plage 117
1 800 zł
1 750 zł
479 Księstwo Warszawskie
talar 1811, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Dav.247, Plage 114, drobna rysa na awersie
III-
VF-
270 zł
216 zł
480 Księstwo Warszawskie
talar 1812, Warszawa, j.w., Dav.247, Plage 115
350 zł
300 zł
481 Księstwo Warszawskie
talar 1812, Warszawa , j.w., Dav.247, Plage 115
III-
VF-
270 zł
220 zł
482 Księstwo Warszawskie
talar 1814, Warszawa, j.w., Dav.247, Plage 116, wada blachy
270 zł
220 zł
483 Księstwo Warszawskie
1/3 talara 1811, Warszawa, Aw; Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 109
80 zł
64 zł
484 Księstwo Warszawskie
1/6 talara 1812, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 105
150 zł
230 zł
485 Księstwo Warszawskie
1/6 talara 1814, Warszawa, j.w., Plage 107
IV
F
60 zł
486 Księstwo Warszawskie
10 groszy 1812, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 102, bardzo dobry stan zachowania
60 zł
110 zł
487 Księstwo Warszawskie
5 groszy 1811 IS, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 94, przebitka z 1/24 talara pruskiego;bardzo dobry stan zachowania
70 zł
65 zł
488 Księstwo Warszawskie
zestaw trzygroszówek 1811 IS, 1811 IB, 1814 IB, Warszawa, Plage 83, 86 i 93, razem 3 sztuki
70 zł
489 Księstwo Warszawskie
zestaw jednogroszówek 1811 IS, 1812 IB, Warszawa, Plage 68 i 71, razem 2 sztuki
40 zł
490 Monety w oblężeniu Zamościa
2 złote 1813, Zamość, Aw: Napis, Rw: Dwie gałązki i napis, Plage 126, moneta powstała przez przebicie 2 złotówki typPlage 123
800 zł
950 zł
491 Monety w oblężeniu Zamościa
6 groszy 1813, Zamość, Aw: Napis, Rw: Dwie gałązki i napis, Plage 121, rzadko spotykana w handlu oryginalna6-groszówka z oblężenia Zamościa w dobrym stanie zachowania
700 zł
1 450 zł
492 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
50 złotych 1818, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Fr. 105(34), Plage 2, moneta rzadko spotykana w tymstanie zachowania
1 500 zł
1 550 zł
493 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
50 złotych 1822, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Fr.lO7(36), Plage 7, drobne rysy, lekko justowana
1 600 zł
2 250 zł
494 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1817, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Fr.lO6(35), Plage 11
700 zł
600 zł
495 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1818, Warszawa, j.w., Fr.lO6(35), Plage 12, wyjątkowo piękny stan zachowania
1 000 zł
1 250 zł
496 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1819, Warszawa, j.w., Fr.lO6(35), Plage 14
700 zł
800 zł
497 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1824, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Fr.lO8(37), Plage 17, drobne rysy
1 400 zł
1 650 zł