Aukcja nr 10
USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
418 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1776, Warszawa, j.w., odmiana: wieniec z lewej strony wygięty na zewnątrz, Dav.1619, Plage 393 |
III VF |
600 zł 620 zł
419 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1777, Warszawa, j.w., odmiana napisu: LITH, Dav.l619, Plage 395 |
700 zł 900 zł
420 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1780, Warszawa, j.w., Dav.l619, Plage 401, T.15 |
II- EF- |
1 000 zł 1 150 zł
421 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1783, Warszawa, j.w., Dav.l620, Plage 404 |
600 zł 800 zł
422 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1784, Warszawa, j.w., Dav.l620, Plage 405, drobne obicia na rancie |
II- EF- |
700 zł 850 zł
423 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1788, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Dav.l621, Plage 407 |
400 zł 480 zł
424 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1788, Warszawa, j.w., Dav.l621, Plage 407 |
III VF |
350 zł 460 zł
425 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar historyczny 1793, Warszawa, Aw: Wielowierszowy napis poziomy i napis w otoku, Rw: Wielowierszowy napispoziomy i napis w otoku, Dav.l622, Plage 410 |
I- UNC- |
2 000 zł 1 900 zł
426 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1767, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 350 |
II- EF- |
450 zł 600 zł
427 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1768, Warszawa, j.w., Plage 352, rant liściasty, ładna patyna |
II- EF- |
600 zł 1 000 zł
428 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1768, Warszawa, j.w., Plage 355, rant liściasty |
II- EF- |
550 zł 900 zł
429 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1772, Warszawa, j.w., Plage 356 |
400 zł 1 100 zł
430 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1778, Warszawa, j.w., Plage 364 |
400 zł 380 zł
431 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1783, Warszawa, j.w., Plage 369, ładna patyna |
600 zł 1 250 zł
432 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1784, Warszawa, j.w., Plage 370 |
350 zł 360 zł
433 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1788, Warszawa, j.w., Plage 371 |
II- EF- |
400 zł 550 zł
434 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1788, Warszawa, j.w., Plage 371 |
300 zł 340 zł
435 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1766, Warszawa, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 308 |
III VF |
100 zł | |
436 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1768, Warszawa, j.w., Plage 313, odmiana z literami FS pod tarczą herbową |
100 zł 80 zł
437 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1776, Warszawa, j.w., Plage 328 |
II- EF- |
100 zł 135 zł