Aukcja nr 10

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
Jesteś w: A10  POLSKA  Wolne Miasto Kraków
521 Wolne Miasto Kraków
1 złoty 1835, Wiedeń, Aw: Herb Krakowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 294, stara patyna
140 zł
112 zł
522 Wolne Miasto Kraków
1 złoty 1835, Wiedeń, j.w., Plage 294
125 zł
140 zł
523 Wolne Miasto Kraków
10 groszy 1835, Wiedeń, Aw: Herb Krakowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 295, stara patyna
80 zł
65 zł
524 Wolne Miasto Kraków
5 groszy 1835, Wiedeń, Aw: Herb Krakowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 296
80 zł
100 zł