Aukcja nr 10

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
492 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
50 złotych 1818, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Fr. 105(34), Plage 2, moneta rzadko spotykana w tymstanie zachowania
1 500 zł
1 550 zł
493 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
50 złotych 1822, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Fr.lO7(36), Plage 7, drobne rysy, lekko justowana
1 600 zł
2 250 zł
494 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1817, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Fr.lO6(35), Plage 11
700 zł
600 zł
495 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1818, Warszawa, j.w., Fr.lO6(35), Plage 12, wyjątkowo piękny stan zachowania
1 000 zł
1 250 zł
496 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1819, Warszawa, j.w., Fr.lO6(35), Plage 14
700 zł
800 zł
497 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1824, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Fr.lO8(37), Plage 17, drobne rysy
1 400 zł
1 650 zł
498 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1825, Warszawa, j.w., Fr.lO8(37), Plage 18
1 400 zł
1 850 zł
499 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 złotych 1823, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Dav.248, Plage 26
1 200 zł
1 350 zł
500 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 złotych 1836, Petersburg, Aw: Popiersie cara i napis, Rw: Popiersie członków rodziny carskiej, rant ząbkowany,Dav.286, Plage 330, Michajłowicz 211, tak zwany rubel..
9 000 zł
7 700 zł
501 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
5 złotych 1816, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 32, wyjątkowo piękny stan zachowania
450 zł
650 zł
502 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
2 złote 1830, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wieniec i napis, Plage 61
60 zł
85 zł
503 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1818, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 62
80 zł
170 zł
504 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1818, Warszawa, j.w., Plage 62
50 zł
505 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1827, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wieniec i napis, Plage 70, bardzo piękny stan zachowania
100 zł
340 zł
506 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 groszy 1838, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Wieniec i nominał, Plage 102
25 zł
20 zł
507 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 groszy 1840, Warszawa, j.w., Plage 106
25 zł
20 zł
508 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
5 groszy 1818, Warszawa, Aw: Orzeł, Rw: Wieniec i nominał, Plage 113
30 zł
25 zł
509 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
5 groszy 1840, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Wieniec i napis, Plage 140
30 zł
55 zł
510 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 grosz z miedzi krajowej 1824, Warszawa, Aw: Orzeł, Rw: Napisy, Plage 214
30 zł
511 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 grosz 1841, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napis, Plage 266 R4 próba,, piękna stara patyna, moneta ogromnejrzadkości. Pojawienie się monet tego typu uznawanych za ..
300 zł
1 800 zł