Aukcja nr 10
USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
492 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 50 złotych 1818, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Fr. 105(34), Plage 2, moneta rzadko spotykana w tymstanie zachowania |
I- UNC- |
1 500 zł 1 550 zł
493 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 50 złotych 1822, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Fr.lO7(36), Plage 7, drobne rysy, lekko justowana |
1 600 zł 2 250 zł
494 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1817, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Fr.lO6(35), Plage 11 |
III VF |
700 zł 600 zł
495 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1818, Warszawa, j.w., Fr.lO6(35), Plage 12, wyjątkowo piękny stan zachowania |
I- UNC- |
1 000 zł 1 250 zł
496 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1819, Warszawa, j.w., Fr.lO6(35), Plage 14 |
700 zł 800 zł
497 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1824, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Fr.lO8(37), Plage 17, drobne rysy |
II- EF- |
1 400 zł 1 650 zł
498 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1825, Warszawa, j.w., Fr.lO8(37), Plage 18 |
1 400 zł 1 850 zł
499 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1823, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Dav.248, Plage 26 |
III VF |
1 200 zł 1 350 zł
500 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1836, Petersburg, Aw: Popiersie cara i napis, Rw: Popiersie członków rodziny carskiej, rant ząbkowany,Dav.286, Plage 330, Michajłowicz 211, tak zwany rubel.. |
9 000 zł 7 700 zł
501 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1816, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 32, wyjątkowo piękny stan zachowania |
I- UNC- |
450 zł 650 zł
502 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 2 złote 1830, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wieniec i napis, Plage 61 |
60 zł 85 zł
503 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1818, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 62 |
80 zł 170 zł
504 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1818, Warszawa, j.w., Plage 62 |
50 zł | |
505 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1827, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wieniec i napis, Plage 70, bardzo piękny stan zachowania |
I- UNC- |
100 zł 340 zł
506 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 groszy 1838, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Wieniec i nominał, Plage 102 |
III VF |
25 zł 20 zł
507 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 groszy 1840, Warszawa, j.w., Plage 106 |
I- UNC- |
25 zł 20 zł
508 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 groszy 1818, Warszawa, Aw: Orzeł, Rw: Wieniec i nominał, Plage 113 |
III VF |
30 zł 25 zł
509 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 groszy 1840, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Wieniec i napis, Plage 140 |
I UNC |
30 zł 55 zł
510 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 grosz z miedzi krajowej 1824, Warszawa, Aw: Orzeł, Rw: Napisy, Plage 214 |
30 zł | |
511 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 grosz 1841, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napis, Plage 266 R4 próba,, piękna stara patyna, moneta ogromnejrzadkości. Pojawienie się monet tego typu uznawanych za .. |
II+ EF+ |
300 zł 1 800 zł