Aukcja nr 10
USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
512 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 dukat 1831, Utrecht, Aw: Stojący rycerz z pękiem strzał i napis, Rw: Napis w ozdobnej ramce, Fr.ll4(43), Plage 269 |
I- UNC- |
700 zł | |
513 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 272, stara patyna |
I- UNC- |
300 zł 380 zł
514 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, j.w., Plage 272, stara patyna |
II+ EF+ |
250 zł | |
515 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 272 |
I- UNC- |
200 zł 220 zł
516 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, j.w., Plage 272 |
100 zł 80 zł
517 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 10 groszy 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 279 |
II- EF- |
100 zł 145 zł
518 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 trojak 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 282 |
50 zł 85 zł
519 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 trojak 1831, Warszawa, j.w., Plage 282 |
50 zł 40 zł
520 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 pamiątkowe pudełko z kompletem monet i banknotem Powstania Listopadowego, oklejone ozdobnym papierem koloruwiśniowego. Na wieczku wytłoczony orzeł i ozdobna złocona r.. |
I/II UNC/EF |
2 500 zł 3 050 zł