Aukcja nr 10

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
Jesteś w: A10  POLSKA  Władysław IV 1633-1648
295 Władysław IV 1633-1648
dwudukat (donatywa) 1647, Gdańsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Panorama Gdańska i napis, Fr.21, H-Cz. 1865 R2,Kurp.239 R3, 6.93 g., ładna stara patyna
6 000 zł
6 900 zł
296 Władysław IV 1633-1648
dukat 1637, Toruń, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Torunia i napis, Fr.58(50), H-Cz.1782 R4, Kurp.339 R5, T.40
2 400 zł
2 100 zł
297 Władysław IV 1633-1648
dukat 1638, Gdańsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Fr.15, H-Cz.1791 R3, Kurp.206 R4, T.30, naawersie punca zbioru Hutten-Czapskiego
2 300 zł
2 850 zł
298 Władysław IV 1633-1648
dukat 1648, Gdańsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Fr.15, H-Cz.1872 Rl, Kurp.221 R2, wyśmienitystan zachowania
2 000 zł
2 900 zł
299 Władysław IV 1633-1648
talar 1640, Bydgoszcz, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Dav.433O, Kurp.78 R4
1 200 zł
3 400 zł
300 Władysław IV 1633-1648
talar 1642, Bydgoszcz, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Dav.433O, H-Cz.1833 R2, Kurp.100 R3
1 000 zł
1 700 zł
301 Władysław IV 1633-1648
talar 1645, Kraków, Aw: Półpostać króla i napis, Tarcza herbowa i napis, Dav.4331, Kurp.117 R5, T.50, bardzoefektowna moneta w pięknym stanie zachowania
5 000 zł
7 200 zł
302 Władysław IV 1633-1648
kopiejka, Moskwa, Aw: Rycerz na koniu, Rw: Tytulatura Władysława IV jako cara moskiewskiego, Gum.1631,Kurp.365 R5
250 zł
230 zł