Aukcja nr 10
USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
478 | Księstwo Warszawskie dukat 1812, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Fr.68(59), Plage 117 |
II- EF- |
1 800 zł 1 750 zł
479 | Księstwo Warszawskie talar 1811, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Dav.247, Plage 114, drobna rysa na awersie |
III- VF- |
270 zł 216 zł
480 | Księstwo Warszawskie talar 1812, Warszawa, j.w., Dav.247, Plage 115 |
III VF |
350 zł 300 zł
481 | Księstwo Warszawskie talar 1812, Warszawa , j.w., Dav.247, Plage 115 |
III- VF- |
270 zł 220 zł
482 | Księstwo Warszawskie talar 1814, Warszawa, j.w., Dav.247, Plage 116, wada blachy |
III VF |
270 zł 220 zł
483 | Księstwo Warszawskie 1/3 talara 1811, Warszawa, Aw; Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 109 |
III VF |
80 zł 64 zł
484 | Księstwo Warszawskie 1/6 talara 1812, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 105 |
150 zł 230 zł
485 | Księstwo Warszawskie 1/6 talara 1814, Warszawa, j.w., Plage 107 |
IV F |
60 zł | |
486 | Księstwo Warszawskie 10 groszy 1812, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 102, bardzo dobry stan zachowania |
60 zł 110 zł
487 | Księstwo Warszawskie 5 groszy 1811 IS, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 94, przebitka z 1/24 talara pruskiego;bardzo dobry stan zachowania |
II+ EF+ |
70 zł 65 zł
488 | Księstwo Warszawskie zestaw trzygroszówek 1811 IS, 1811 IB, 1814 IB, Warszawa, Plage 83, 86 i 93, razem 3 sztuki |
III VF |
70 zł | |
489 | Księstwo Warszawskie zestaw jednogroszówek 1811 IS, 1812 IB, Warszawa, Plage 68 i 71, razem 2 sztuki |
III VF |
40 zł |