Aukcja nr 10

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
525 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
3 ruble=20 złotych 1834, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy, Fr.lll(40), Plage 299
650 zł
900 zł
526 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
3 ruble=20 złotych 1838, Petersburg, j.w., Fr.lll(40), Plage 307
500 zł
750 zł
527 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
1 1/2 rubla=10 złotych 1836, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 326
100 zł
175 zł
528 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
rubel 1844, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 433, ładna patyna
150 zł
155 zł
529 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
rubel 1844, Warszawa, j.w., Plage 432
50 zł
530 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
rubel 1845, Warszawa, j.w., Plage 434, wyśmienity stan zachowania, ładna patyna
150 zł
290 zł
531 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
rubel 1845, Warszawa, j.w., Plage 434
100 zł
125 zł
532 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
rubel 1846, Warszawa, j.w., Bitkin 425, Plage 437, wyśmienity stan zachowania
160 zł
270 zł
533 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
rubel 1846, Warszawa, j.w., Bitkin 425, Plage 437
60 zł
50 zł
534 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
rubel 1847, Warszawa, j.w., Plage 440
60 zł
55 zł
535 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
3/4 rubla=5 złotych 1839, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 361, moneta rzadkaw tym stanie zachowania
120 zł
290 zł
536 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
połtina 1847, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 450
40 zł
45 zł
537 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
połtina 1854, Warszawa, j.w., Plage 452
40 zł
45 zł
538 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
20 kopiejek=40 groszy 1850, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 396
40 zł
42 zł
539 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
15 kopiejek=l złoty 1833, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy, Plage 398
50 zł
52 zł
540 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
15 kopiejek=l złoty 1836, Petersburg, j.w., Plage 407
35 zł
541 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
3 kopiejki srebrem 1848, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Napis, Plage 464, moneta bardzo rzadka
500 zł
600 zł
542 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
połuszka 1852, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Napis, Plage 533, stan gabinetowy
50 zł
200 zł
543 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
1 grosz 1839, Petersburg, Aw: Orzeł carski, R: Nominał w wieńcu, nowe bicie z 1859 roku
150 zł
120 zł
544 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
ciężarek półimperiała 1841, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy, Plage 288
60 zł
190 zł