Aukcja nr 10

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
Jesteś w: A10  ROSJA
924 medal z roku 1710 na zdobycie Dyneburga, Aw: Popiersie Piotra I-ego, w otoku napis, Rw: Plan miasta, poniżeji w otoku napisy, Reichel 1140, srebro 46.5 mm, 51,15 g. I-
700 zł
2 500 zł
925 medal wybity z okazji wizyty carycy Katarzyny II na Krymie w 1787 roku, Aw: Popiersie Katarzyny II, poniżej sygn.TIMOFIEJ IWANOW, Rw: Mapa Rosji z zaznaczeniem nowoot.. III
1 000 zł
800 zł
926 medal historyczny XVIII w., sygn. T.I. (T. Iwanow), Aw: Wielki Książe Światosław, Rw: Scena chrztu księżniczki Olgiw 955 roku, Smirnow 124, brąz 78.5 mm, 145.31 g. I
350 zł
280 zł
927 medal historyczny XVIII w., sygn. T.I. (T. Iwanow), Aw: Wielki Książe Światosław, Rw: Scena powrotu księżnej Olgido Kijowa po chrzcie w roku 956, Smirnow 125, brąz 78.. I
350 zł
280 zł
928 medal nagrodowy przyznany znanemu działaczowi komunistycznemu przez towarzyszy radzieckich, Aw: PortretLenina, sygnowany na ramieniu HC, Rw: Autograf Lenina i data 18.. I
700 zł