Aukcja nr 10
USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
438 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1776, Warszawa, j.w., Plage 328 |
90 zł 110 zł
439 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1778, Warszawa, j.w., Plage 330 |
120 zł 280 zł
440 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1783, Warszawa, j.w., Plage 335 |
II- EF- |
100 zł 100 zł
441 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1788, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 340 |
80 zł 95 zł
442 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1794, Warszawa, j.w., Plage 347 |
II- EF- |
100 zł 90 zł
443 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1780, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 288 |
55 zł 90 zł
444 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1782, Warszawa, j.w., Plage 290 |
III VF |
50 zł 95 zł
445 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1787, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 295 |
II- EF- |
60 zł 70 zł
446 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1793, Warszawa, j.w., Plage 301 |
60 zł 90 zł
447 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne 1766, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 248 |
45 zł 40 zł
448 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne 1767, Warszawa, j.w., Plage 245, moneta rzadka w tym stanie zachowania, drobne niedobicia |
II- EF- |
55 zł 45 zł
449 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne 1767, Warszawa, j.w., Plage 245 |
45 zł |
450 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne 1769, Warszawa, j.w., Plage 250 |
III VF |
40 zł |
451 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne 1773, Warszawa, j.w., Plage 258 |
III VF |
40 zł 34 zł
452 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 10 groszy miedzianych 1787, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 232 |
III VF |
40 zł 30 zł
453 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 10 groszy miedzianych 1788, Warszawa, j.w., Plage 233 |
40 zł 30 zł
454 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 10 groszy miedzianych 1790, Warszawa, j.w., Plage 235 |
45 zł 40 zł
455 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 10 groszy miedzianych 1793, Warszawa, j.w., Plage 239, ładna stara patyna |
50 zł |
456 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 10 groszy miedzianych 1793, Warszawa, j.w., Plage 239, w dacie 3 przerobiona z 2; stara patyna, moneta rzadkospotykana w handlu w tym stanie zachowania |
60 zł 60 zł
457 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 10 groszy miedzianych 1793, Warszawa, j.w., Plage 239, w dacie 3 przerobiona z 2 |
III VF |
40 zł 30 zł