Aukcja nr 10

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
Jesteś w: A10  POLSKA
398 August III 1733-1764
trojak 1763, Toruń, Aw: Monogram, Rw: Herb Torunia i napis, Gum.2232, Merseb. 1821, typ monety dość rzadkiw handlu
200 zł
230 zł
399 August III 1733-1764
grosz 1761, Aw: Popiersie Kajetana Sołtyka biskupa krakowskiego i księcia siewierskiego; w otoku napis, Rw: Napisw wieńcu, 3.23 g. Kop.370.I -RRR-, ta niezwykle rzadk..
2 500 zł
2 400 zł
400 August III 1733-1764
1/48 talara 1761, Lipsk, Aw: Tarcza herbowa, Rw: Nominał i data, Gum.2264
15 zł
24 zł
401 August III 1733-1764
grosz miedziany 1754, Gubin, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis (odmiana z 3 pod tarczą), Gum.2137,moneta rzadka w tym stanie zachowania
20 zł
32 zł
402 August III 1733-1764
grosz miedziany 1753, (3 pod koroną) i szeląg 1752, Gubin, Gum.2136, 2131, razem 2 sztuki
25 zł
20 zł
403 August III 1733-1764
szeląg 1757, Gdańsk, Aw: Monogram, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum.2203, Merseb. 1807, stara patyna
40 zł
30 zł
404 August III 1733-1764
szeląg 1761, Gdańsk, Aw: Monogram, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum.2205, Merseb.1809, stara patyna; stangabinetowy
60 zł
250 zł
405 August III 1733-1764
szeląg 1761, Toruń, Aw: Monogram, Rw: Herb Torunia, Gum.2230, Merseb.1822, stara patyna
30 zł
32 zł
406 August III 1733-1764
szeląg 1763, Toruń, j.w., Gum.2230, Merseb.1822, stara patyna
30 zł
32 zł
407 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
1 1/2 dukata 1794, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Fr.99(28), Plage 458, drobne rysy w tle
2 200 zł
2 300 zł
408 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
jednostronna odbitka w srebrze dukata (?) 1772, Warszawa; Stojąca postać króla w stroju koronacyjnym; napis wokół,srebro złocone 4.42 g., Plage 428
200 zł
230 zł
409 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dukat 1783, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wieniec i napis, Fr.lO4(33), Plage 443, ładny stan
2 000 zł
3 000 zł
410 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dukat 1789, Warszawa, j.w., Fr.lO4(33), Plage 449
1 800 zł
1 800 zł
411 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dukat 1791, Warszawa, j.w., Fr.lO4(33), Plage 451
1 800 zł
1 950 zł
412 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dukat 1794, Warszawa, j.w., Fr.lO4(33), Plage 456
1 200 zł
1 250 zł
413 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1766, Warszawa, Aw: Popiersie w zbroi i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Dav.l618, Plage 381, moneta rzadkaw tym stanie zachowania
1 000 zł
1 300 zł
414 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1766, Warszawa, j.w., odmienny rewers, Dav.l618, Plage 380
600 zł
1 000 zł
415 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1770, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Dav.l619, Plage 385, T.15
1 000 zł
416 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1772, Warszawa, j.w., odmiana: litery AP pod tarczą herbową, Dav.l619, Plage 387, drobne rysy w tle
700 zł
660 zł
417 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1775, Warszawa, j.w., odmiana napisowa: LITH, Dav.l619, Plage 391
600 zł
660 zł