Aukcja nr 10
USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
239 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Lublin, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herby i napis, Kurp.1075 Rl, Wal.LXXXI |
III VF |
35 zł 50 zł
240 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Lublin, j.w., Kurp.1060 Rl, Wal.LXXXIV |
45 zł 80 zł
241 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Lublin, j.w., Kurp.1050 R, Wal.LXXXV |
40 zł 70 zł
242 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Kraków, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herby i napis, Kurp. 1119 R2, Wal.LXXXIX rys.2 |
III VF |
40 zł 38 zł
243 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wschowa, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herby i napis, Kurp. 1092 R, Wal.XLV |
III VF |
35 zł |
244 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Olkusz, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herby i napis, Kurp.1175, Wal.LXVI |
III VF |
30 zł |
245 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Bydgoszcz, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herby i napis, Kurp.1144 R3, Wal.XXXVII |
40 zł 60 zł
246 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Wilno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herby i napis, Kurp.2149 R6, T.15 |
III VF |
250 zł 300 zł
247 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Kraków, Aw: Popiersie w lewo i napis, Rw: Herby i napis, Kurp.1184 R4, Wal.XCI |
III VF |
70 zł 105 zł
248 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Kraków, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herby i napis, Kurp.1254 R2, Wal.XCII |
II- EF- |
40 zł 55 zł
249 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1602, Kraków, j.w., Kurp.1320 R2, Wal.XCII |
II+ EF+ |
60 zł 65 zł
250 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1602, Wilno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herby i napis, Kurp.2170 R8, T.20 |
III VF |
450 zł 820 zł
251 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1605, Kraków, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herby i napis, Kurp.1344 R3, Wal.XCII, stan gabinetowy; pięknapatyna |
I UNC |
100 zł 160 zł
252 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1606, Kraków, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herby i napis, Kurp. 1353 R5, Wal.XCV, T.8 |
150 zł 220 zł
253 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1619, Kraków, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herby i napis, Kurp. 1367, Wal.XCVII, drobne ryski na awersie |
25 zł 30 zł
254 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1621, Kraków, j.w., Kurp.1370, Wal.XCVII, rocznik rzadko występującego w handlu w tym stanie zachowania |
II- EF- |
25 zł 28 zł
255 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Lublin, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herby i napis, Wal.LXXXVII |
II- EF- |
45 zł 42 zł
256 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak anormalny ..96 (?), Aw: Popiersie i napis, Rw: Herby i napis, moneta wybita dość niestarannie w dobrym srebrze |
45 zł 50 zł
257 | Zygmunt III Waza 1587-1632 półtorak 1614, Bydgoszcz, Aw: Orzeł i napis, Rw: Jabłko królewskie i napis, Gum.957, Kurp.416 R3 |
40 zł | |
258 | Zygmunt III Waza 1587-1632 półtorak 1617, Bydgoszcz, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Jabłko królewskie i napis, Gum.966, Kurp.454 R, ładnapatyna |
II- EF- |
20 zł 16 zł