Aukcja nr 46
USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
549 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.f, wyśmienity stan zachowania, delikatna patyna |
I UNC |
400 zł 500 zł
550 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114.a, wyśmienity stan zachowania, patyna |
I UNC |
2 500 zł 3 300 zł
551 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar moneta wybita głębokim stemplem, srebro 17.94 g, Parchimowicz 115.b, rzadka, bardzo ładnie zachowana |
I-/II+ UNC-/EF+ |
9 000 zł 9 200 zł
552 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, moneta wybita głębokim stemplem, srebro 17.91 g Parchimowicz 115.b, rzadka |
7 500 zł 6 600 zł
553 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115.a, piękne, patyna |
I/I- UNC/UNC- |
1 000 zł 1 100 zł
554 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115.a, ładny egzemplarz |
II+ EF+ |
1 000 zł | |
555 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1931, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114.d, bardzo ładne i rzadkie |
4 000 zł 4 200 zł
556 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1932, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114.e, bardzo rzadkie, miejscowa patyna |
II- EF- |
15 000 zł 21 000 zł
557 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1932, Warszawa, Głowa kobiety - ze znakiem mennicy, Parchimowicz 116.a, rzadkie |
750 zł 600 zł
558 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1933, Warszawa, Głowa kobiety, Parchimowicz 116.c, piękne |
I UNC |
250 zł 300 zł
559 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1934, Warszawa, Głowa kobiety, Parchimowicz 116.d, piękne |
I UNC |
250 zł 600 zł
560 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki, Parchimowicz 117, piękne |
I/I- UNC/UNC- |
250 zł 240 zł
561 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118.a, bardzo ładne |
I/I- UNC/UNC- |
250 zł 550 zł
562 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1935, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118.b, piękne, delikatna patyna |
I UNC |
250 zł 420 zł
563 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1936, Warszawa, Żaglowiec, Parchimowicz 119, piękny egzemplarz |
I UNC |
500 zł 880 zł
564 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1938, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118.d, rzadki rocznik, bardzo ładne |
I/I- UNC/UNC- |
300 zł | |
565 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1924, Paryż, róg i pochodnia przy dacie, Parchimowicz 109.a, wyśmienity egzemplarz, patyna |
I UNC |
2 000 zł 2 100 zł
566 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1924, Birmingham, litera H po dacie, Parchimowicz 109.b, ładnie zachowana moneta z nierówną patyną |
I-/II+ UNC-/EF+ |
4 000 zł 3 300 zł
567 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109.d, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
1 250 zł 1 300 zł
568 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1925, Filadelfia, bez kropki po dacie, Parchimowicz 109.e, piękne |
I/I- UNC/UNC- |
1 000 zł 1 150 zł