Aukcja nr 46

USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
Jesteś w: A46  ODZNAKI I ODZNACZENIA
980 dystynktorium kapituły krakowskiej XVIII wiek, Strona główna: Na równoramiennym krzyżu wykonanym ze srebra złoconego ogniowo umocowany miedziany i emaliowany Orzeł Bi.. III
4 000 zł
981 Księstwo Warszawskie, -Krzyż Srebrny Orderu Virtuti Militari V klasa miniatura, wersja z herbami Polski i Litwy, ramiona krzyża zakończone kulkami a łącznik w formie .. II
10 000 zł
982 znak masoński Loży Orła Białego w Petersburgu założonej w 1818 r., mosiądz złocony 35.45 g, 55 x 59 mm, emalia, nałożony orzeł ze srebra, na stronie odwrotnej napis 2.. II+
2 500 zł
4 800 zł
983 Powstanie Listopadowe, -Krzyż Złoty Orderu Virtuti Militari IV klasa, złoto 11.66 g, 38 x 38 mm, emaliowany, oryginalna wstążka, kształt krzyża typowy dla warsztatu P.. I-
35 000 zł
28 000 zł
984 II R P
Krzyż Wielki z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski I klasa, w oryginalnym pudełku wraz ze wstęgą, krzyż złocony emaliowany 69 x 69 mm, gwiazda orderowa srebrna 75 mm, em..
7 000 zł
985 II R P
Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski III klasa, krzyż złocony 58 x 58 mm ze wstążką, oryginalne pudełko, pięknie zachowany
2 000 zł
986 II R P
odznaka pamiątkowa Krzyż Waleczności generała-Bułak Bałachowicza, srebro 37 x 37 mm, biała emalia, wstążka na stronie odwrotnej punce, Stela 14.4.11.b, ładnie zachowa..
4 000 zł
987 II R P
odznaka pamiątkowa Związku Polskich Legionistów -Krzyż Legionowy 1923, ustanowiona na I Zjeździe Legionistów w Krakowie, krzyż z blachy srebrnej ciemno oksydowanej, 4..
600 zł
480 zł
988 II R P
500 zł
989 II R P
odznaka pamiątkowa 28 Pułku Strzelców Kaniowskich Łódź, jednoczęściowa, żołnierska, srebro 42.5 x 42.5 mm, na stronie odwrotnej państwowa próba srebra \2\" i imiennik..
I-/II+
UNC-/EF+
1 000 zł
2 200 zł
990 II R P
1 000 zł
2 100 zł
991 II R P
odznaka pamiątkowa 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty m. p. Kutno, wzór 2 nie zatwierdzony, dwuczęściowa, tombak złocony 40.0 x 40.0 mm, emalia, na stronie odwrotnej punca..
1 500 zł
4 000 zł
992 II R P
odznaka pamiątkowa 27 Pułku Ułanów Nieświerz, wzór 2, jednoczęściowa, tombak srebrzony 68.0 x 40.0 mm, emalia, nakrętka oznakowana ZAKŁADY PRZEMYSŁOWE / BR. GRABSKI /..
600 zł
2 600 zł
993 II R P
odznaka pamiątkowa Związku Byłych Uczestników Wojskowej Straży Kolejowej 1918-1919 1920, jednoczęściowa, brąz 37 x 37 mm, Stela 19.25
500 zł
400 zł
994 RZECZPOSPOLITA NA EMIGRACJI
odznaka pamiątkowa 3 Dywizji Strzelców Karpackich, srebro 43.0 x 39.5 mm, na stronie odwrotnej dewiza WIARA-WYTRWAŁOŚĆ-ZWYCIĘSTWO i punca srebra 800, nakrętka sygnowa..
800 zł
995 ESTONIA
Order Orła, krzyż komandorski wraz z miniaturą, brąz 54 x 54 mm, czarna emalia, całość w oryginalnym pudełku ROMAN TAVAST / V ROOSIKRANTSI 3 / TALLIN
600 zł
2 300 zł
996 ROSJA
Katarzyna II, -żeton na pokój z Turcją 1791 r., srebro 4.57 g, 23 mm, Diakow 225.9 (R1), ale o średnicy 25 mm
400 zł
400 zł
997 ROSJA
Aleksander III, żeton na pamiątkę koronacji 15 maja 1883, srebro 28 x 21 mm, emalia, na uszku punce
750 zł
600 zł
998 ROSJA
Mikołaj II, -odznaka wojskowej służby weterynaryjnej, mosiądz 51 x 35 mm, emalia, Patrykijew-Wojnowicz s. 211, częściowo naprawiana
1 250 zł
999 ROSJA
Mikołaj II, -żeton cechu jubilerskiego dla mistrza A A Gromowa, srebro 36 x 27 mm, złote małe korony, emalia, na stronie odwrotnej punce
1 250 zł
1 600 zł