Aukcja 46 / 980

USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
Jesteś w: A46  ODZNAKI I ODZNACZENIA

dystynktorium kapituły krakowskiej XVIII wiek, Strona główna: Na równoramiennym krzyżu wykonanym ze srebra złoconego ogniowo umocowany miedziany i emaliowany Orzeł Biały, na piersi Orła owalny medalion przedstawiający biskupa i klęczącą przed nim postać, Strona odwrotna: Pośrodku krzyża emaliowany okrągły, wypukły medalion z trzema koronami, 30.93 g, 67 x 58 mm, uszkodzona emalia, łapa i ogon orła

Numer: 980
Opis: dystynktorium kapituły krakowskiej XVIII wiek, Strona główna: Na równoramiennym krzyżu wykonanym ze srebra złoconego ogniowo umocowany miedziany i emaliowany Orzeł Biały, na piersi Orła owalny medalion przedstawiający biskupa i klęczącą przed nim postać, Strona odwrotna: Pośrodku krzyża emaliowany okrągły, wypukły medalion z trzema koronami, 30.93 g, 67 x 58 mm, uszkodzona emalia, łapa i ogon orła
Stan: III, Very Fine
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Cena wywoławcza: 3 200 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1365