Aukcja nr 46

USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
Jesteś w: A46  POLSKA NOWOŻYTNA
129 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1536, Gdańsk, T. 2, Iger G.36.2.j (R1)
500 zł
600 zł
130 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1537, Gdańsk, na awersie odmiana napisu PRVSSI, Iger G.37.1.d (R1), patyna
500 zł
600 zł
131 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1537, Gdańsk, na awersie odmiana napisu PRVS, Iger G.37.1.b (R1)
350 zł
380 zł
132 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1538, Gdańsk, odmiana: korona królewska z krzyżykiem, Iger. G.38.1.a (R1)
600 zł
480 zł
133 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1539, Elbląg, Iger E.39.1.e (R2), pięknie zachowany, patyna
1 500 zł
6 000 zł
134 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1540, Gdańsk, Iger G.40.c (R1), ciemna patyna
500 zł
135 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1540, Elbląg, Iger E.40.1.a (R2), ciemna patyna
500 zł
400 zł
136 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1527, Kraków, bardzo ładny egzemplarz z tęczową patyną
250 zł
650 zł
137 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1534, Toruń
125 zł
100 zł
138 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1535, Elbląg, dość ładne lustro mennicze
300 zł
240 zł
139 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz litewski 1536, Wilno, odmiana bez litery pod Pogonią, Ivanauskas 2S42-12, T. 7, rzadki z ładnym lustrem menniczym
III+/II-
VF+/EF-
1 000 zł
850 zł
140 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1538, Gdańsk
150 zł
190 zł
141 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1539, Elbląg, patyna
150 zł
160 zł
142 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1540, Gdańsk, patyna
150 zł
160 zł
143 Zygmunt August 1545-1572
XIX wieczny fantazyjny talar gdański, bez daty, Aw: Półpostać króla w ozdobnej zbroi w prawo i napis SIGIS AVG D G REX PO MAG D LIT RVS PRVS &, wokół napisu ozdobna o..
10 000 zł
8 000 zł
144 Zygmunt August 1545-1572
czworak 1566, Wilno, Ivanauskas 10SA11-2, piękny stan zachowania, delikatna patyna
1 000 zł
4 400 zł
145 Zygmunt August 1545-1572
czworak 1566, Wilno, Ivanauskas 10SA11-2
400 zł
420 zł
146 Zygmunt August 1545-1572
350 zł
420 zł
147 Zygmunt August 1545-1572
trojak 1564, Wilno, Iger V.64.1.a (R1), Ivanauskas 9SA50-8
400 zł
440 zł
148 Zygmunt August 1545-1572
350 zł
420 zł