Aukcja nr 46
USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
129 | Zygmunt I Stary 1506-1548 trojak 1536, Gdańsk, T. 2, Iger G.36.2.j (R1) |
III VF |
500 zł 600 zł
130 | Zygmunt I Stary 1506-1548 trojak 1537, Gdańsk, na awersie odmiana napisu PRVSSI, Iger G.37.1.d (R1), patyna |
500 zł 600 zł
131 | Zygmunt I Stary 1506-1548 trojak 1537, Gdańsk, na awersie odmiana napisu PRVS, Iger G.37.1.b (R1) |
III VF |
350 zł 380 zł
132 | Zygmunt I Stary 1506-1548 trojak 1538, Gdańsk, odmiana: korona królewska z krzyżykiem, Iger. G.38.1.a (R1) |
600 zł 480 zł
133 | Zygmunt I Stary 1506-1548 trojak 1539, Elbląg, Iger E.39.1.e (R2), pięknie zachowany, patyna |
I- UNC- |
1 500 zł 6 000 zł
134 | Zygmunt I Stary 1506-1548 trojak 1540, Gdańsk, Iger G.40.c (R1), ciemna patyna |
III VF |
500 zł | |
135 | Zygmunt I Stary 1506-1548 trojak 1540, Elbląg, Iger E.40.1.a (R2), ciemna patyna |
500 zł 400 zł
136 | Zygmunt I Stary 1506-1548 grosz 1527, Kraków, bardzo ładny egzemplarz z tęczową patyną |
250 zł 650 zł
137 | Zygmunt I Stary 1506-1548 grosz 1534, Toruń |
125 zł 100 zł
138 | Zygmunt I Stary 1506-1548 grosz 1535, Elbląg, dość ładne lustro mennicze |
300 zł 240 zł
139 | Zygmunt I Stary 1506-1548 grosz litewski 1536, Wilno, odmiana bez litery pod Pogonią, Ivanauskas 2S42-12, T. 7, rzadki z ładnym lustrem menniczym |
III+/II- VF+/EF- |
1 000 zł 850 zł
140 | Zygmunt I Stary 1506-1548 grosz 1538, Gdańsk |
II- EF- |
150 zł 190 zł
141 | Zygmunt I Stary 1506-1548 grosz 1539, Elbląg, patyna |
150 zł 160 zł
142 | Zygmunt I Stary 1506-1548 grosz 1540, Gdańsk, patyna |
II- EF- |
150 zł 160 zł
143 | Zygmunt August 1545-1572 XIX wieczny fantazyjny talar gdański, bez daty, Aw: Półpostać króla w ozdobnej zbroi w prawo i napis SIGIS AVG D G REX PO MAG D LIT RVS PRVS &, wokół napisu ozdobna o.. |
I UNC |
10 000 zł 8 000 zł
144 | Zygmunt August 1545-1572 czworak 1566, Wilno, Ivanauskas 10SA11-2, piękny stan zachowania, delikatna patyna |
II+ EF+ |
1 000 zł 4 400 zł
145 | Zygmunt August 1545-1572 czworak 1566, Wilno, Ivanauskas 10SA11-2 |
III VF |
400 zł 420 zł
146 | Zygmunt August 1545-1572 czworak 1566, Wilno, Ivanauskas 10SA11-2 |
III VF |
350 zł 420 zł
147 | Zygmunt August 1545-1572 trojak 1564, Wilno, Iger V.64.1.a (R1), Ivanauskas 9SA50-8 |
400 zł 440 zł
148 | Zygmunt August 1545-1572 trojak 1564, Wilno, Iger V.64.1.a (R1), Ivanauskas 9SA50-8 |
350 zł 420 zł