Aukcja nr 46

USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
540 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1932, Warszawa, Głowa kobiety, Parchimowicz 120.a, bardzo ładne, patyna
I/I-
UNC/UNC-
300 zł
320 zł
541 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1933, Warszawa, Jan III Sobieski, Parchimowicz 121, bardzo ładne
600 zł
800 zł
542 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1933, Warszawa, Romuald Traugutt, Parchimowicz 122, na rewersie minimalne ryski, ale wyśmienity stan zachowania, delikatna patyna
1 500 zł
543 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki, Parchimowicz 123, bardzo ładne
400 zł
320 zł
544 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki, Parchimowicz 123, moneta z blaskiem menniczym widocznym pod patyną
I-/II+
UNC-/EF+
400 zł
1 200 zł
545 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1934, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.a, rzadka moneta z blaskiem menniczym widocznym pod patyną
I-/II+
UNC-/EF+
500 zł
1 150 zł
546 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1935, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.a, bardzo ładne
250 zł
200 zł
547 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.c, wyśmienity stan zachowania, delikatna patyna
500 zł
480 zł
548 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.e, rzadki rocznik w wyśmienitym stanie zachowania, delikatna patyna
800 zł
3 200 zł
549 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.f, wyśmienity stan zachowania, delikatna patyna
400 zł
500 zł
550 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114.a, wyśmienity stan zachowania, patyna
2 500 zł
3 300 zł
551 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar moneta wybita głębokim stemplem, srebro 17.94 g, Parchimowicz 115.b, rzadka, bardzo ładnie zachowana
I-/II+
UNC-/EF+
9 000 zł
9 200 zł
552 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, moneta wybita głębokim stemplem, srebro 17.91 g Parchimowicz 115.b, rzadka
7 500 zł
6 600 zł
553 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115.a, piękne, patyna
I/I-
UNC/UNC-
1 000 zł
1 100 zł
554 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115.a, ładny egzemplarz
1 000 zł
555 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1931, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114.d, bardzo ładne i rzadkie
4 000 zł
4 200 zł
556 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1932, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114.e, bardzo rzadkie, miejscowa patyna
15 000 zł
21 000 zł
557 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1932, Warszawa, Głowa kobiety - ze znakiem mennicy, Parchimowicz 116.a, rzadkie
750 zł
600 zł
558 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1933, Warszawa, Głowa kobiety, Parchimowicz 116.c, piękne
250 zł
300 zł
559 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1934, Warszawa, Głowa kobiety, Parchimowicz 116.d, piękne
250 zł
600 zł