Aukcja nr 46
USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
560 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki, Parchimowicz 117, piękne |
I/I- UNC/UNC- |
250 zł 240 zł
561 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118.a, bardzo ładne |
I/I- UNC/UNC- |
250 zł 550 zł
562 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1935, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118.b, piękne, delikatna patyna |
I UNC |
250 zł 420 zł
563 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1936, Warszawa, Żaglowiec, Parchimowicz 119, piękny egzemplarz |
I UNC |
500 zł 880 zł
564 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1938, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118.d, rzadki rocznik, bardzo ładne |
I/I- UNC/UNC- |
300 zł | |
565 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1924, Paryż, róg i pochodnia przy dacie, Parchimowicz 109.a, wyśmienity egzemplarz, patyna |
I UNC |
2 000 zł 2 100 zł
566 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1924, Birmingham, litera H po dacie, Parchimowicz 109.b, ładnie zachowana moneta z nierówną patyną |
I-/II+ UNC-/EF+ |
4 000 zł 3 300 zł
567 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109.d, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
1 250 zł 1 300 zł
568 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1925, Filadelfia, bez kropki po dacie, Parchimowicz 109.e, piękne |
I/I- UNC/UNC- |
1 000 zł 1 150 zł
569 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1932, Warszawa, Głowa kobiety, Parchimowicz 110.a, bardzo ładne |
I/I- UNC/UNC- |
200 zł | |
570 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1933, Warszawa, Głowa kobiety, Parchimowicz 110.b, piękny egzemplarz |
I UNC |
250 zł 200 zł
571 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1934, Warszawa, Głowa kobiety, Parchimowicz 110c, wyśmienite |
I UNC |
300 zł 520 zł
572 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1934, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111.a, bardzo ładny egzemplarz |
II+/I- EF+/UNC- |
200 zł 160 zł
573 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111.b, rzadki rocznik w wyśmienitym stanie zachowania |
I UNC |
2 500 zł 3 700 zł
574 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111.b, rzadki rocznik, bardzo ładny egzemplarz, patyna |
II+ EF+ |
1 500 zł 2 100 zł
575 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1936, Warszawa, Żaglowiec, Parchimowicz P-112 e, pięknie zachowane |
200 zł 260 zł
576 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 20 groszy 1923, Wiedeń, nikiel, Parchimowicz 105, moneta wybita stemplem lustrzanym w pudełku NGC z certyfikatem PF 65, piękny egzemplarz |
I UNC |
1 000 zł 800 zł
577 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 grosze 1923, Warszawa, Parchimowicz 102.a, bardzo ładne |
I/I- UNC/UNC- |
200 zł | |
578 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 grosze 1925, Parchimowicz 102.b, piękne |
I UNC |
300 zł | |
579 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 grosz 1925, Warszawa, Parchimowicz 101.b, piękny egzemplarz, delikatna patyna |
I UNC |
250 zł 280 zł