Aukcja nr 46
USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
580 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 grosz 1928, Warszawa, Parchimowicz 101.d, piękny, delikatna patyna |
I UNC |
250 zł 320 zł
581 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 grosz 1933, Warszawa, Parchimowicz 101.h, piękny |
I UNC |
300 zł 320 zł
582 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 grosz 1933, Warszawa, Parchimowicz 101.h, bardzo ładny |
I UNC |
250 zł 240 zł
583 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 grosz 1935, Warszawa, Parchimowicz 101.j, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
150 zł 420 zł
584 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 20 złotych 1925, Warszawa, Bolesław Chrobry, bez napisu PRÓBA, brąz 3.23 g, Parchimowicz P-163 a, wybito 35 sztuk, rzadkie i ładnie zachowane, patyna |
I UNC |
12 500 zł 16 000 zł
585 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 10 złotych 1925, Warszawa, Bolesław Chrobry, bez napisu PRÓBA, brąz 1.61 g, Parchimowicz P-151.a, wybito 154 sztuki, rzadkie i ładnie zachowane, patyna |
I- UNC- |
8 000 zł 8 600 zł
586 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 10 złotych 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, na rewersie wypukły napis PRÓBA, srebro 22.16 g, Parchimowicz P-152.a, wybito 100 sztuk, bardzo rzadkie, patyna |
I- UNC- |
10 000 zł 10 500 zł
587 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 10 złotych 1933, Warszawa, Jan III Sobieski, moneta wybita stemplem lustrzanym bez napisu PRÓBA, srebro 21.95 g, Parchimowicz 153.b, wybito 100 sztuk, bardzo rzadkie |
I- UNC- |
10 000 zł 8 000 zł
588 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 10 złotych 1933, Warszawa, Jan III Sobieski, na rewersie wypukły napis PRÓBA, klipa, srebro 28.77 g, Parchimowicz 154.a, nakład 100 sztuk, bardzo rzadkie, patyna |
I- UNC- |
20 000 zł 21 000 zł
589 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 10 złotych 1933, Warszawa, Romuald Traugutt, na rewersie wypukły napis PRÓBA, srebro 22.01 g, Parchimowicz 155.a, nakład 100 sztuk, ładnie zachowane i bardzo rzadkie |
I/I- UNC/UNC- |
15 000 zł 14 500 zł
590 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 10 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki, na rewersie wypukły napis PRÓBA, srebro 21.88 g, Parchimowicz P-158.a wybito100 sztuk, bardzo ładnie za.. |
I UNC |
12 500 zł 12 500 zł
591 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 10 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki, klipa, srebro 37.83 g, Parchimowicz P-159, nakład 300 sztuk, ładnie zachowana i efektowna moneta, patyna |
I- UNC- |
15 000 zł 12 000 zł
592 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 5 złotych 1925, Warszawa, Konstytucja, odmiana ze 100 perełkami i z monogramami; SW (prezydenta Stanisława Wojciechowskiego) i WG (premiera Władysława Grabskiego), sr.. |
II+ EF+ |
25 000 zł 20 000 zł
593 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 5 złotych 1925, Warszawa, Konstytucja, odmiana z 81 perełkami, srebro 24.94 g Parchimowicz 113.b, nakład 1.000 sztuk, bardzo ładna i efektowna moneta, patyna |
I-/II+ UNC-/EF+ |
12 500 zł 14 500 zł
594 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 5 złotych 1925, Warszawa, Konstytucja, odmiana z 81 perełkami, tombak 20.92 g, Parchimowicz P-139.a, nakład 100 sztuk, bardzo rzadka i efektowna moneta, patyna |
II+ EF+ |
15 000 zł 16 000 zł
595 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 5 złotych 1928, Bruksela, Nike, na rewersie z prawej strony wklęsły napis ESSAI, poniżej cyfra 30, nikiel 12.86 g, Parchimowicz P-142.i, bardzo ładnie zachowane |
I- UNC- |
15 000 zł | |
596 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 5 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki, na rewersie wypukły napis PRÓBA, srebro 11.00 g, Parchimowicz P-146.a, nakład 100 sztuk, bardzo ładne, p.. |
I UNC |
10 000 zł 8 500 zł
597 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 2 złote 1924, Warszawa, Głowa kobiety z kłosami, brąz 8.74 g, Parchimowicz P-133 f, nakład 40 sztuk piękny egzemplarz z lekko złocistą patyną, bardzo rzadkie |
I UNC |
20 000 zł 21 500 zł
598 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 2 złote 1927, Warszawa, Głowa kobiety z kłosami, na rewersie wypukły napis PRÓBA, srebro 10.14 g, Parchimowicz P-136.d, wybito 100 sztuk, ładnie zachowane, patyna, rz.. |
I/I- UNC/UNC- |
20 000 zł 27 000 zł
599 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 1 złoty 1932, Głowa kobiety, na rewersie wypukły napis PRÓBA, srebro 3.33 g, Parchimowicz P-131.a, nakład 120 sztuk, rzadkie |
I- UNC- |
10 000 zł 8 000 zł