Aukcja nr 46
USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
502 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, złoto 3.46 g, Plage 269, ładnie zachowany |
I-/II+ UNC-/EF+ |
5 500 zł 5 200 zł
503 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 dukat 1831, Warszawa, rzadka odmiana bez kropki obok pochodni, 3.49 g, Plage 270 |
II- EF- |
5 000 zł 8 000 zł
504 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, rzadko spotykany egzemplarz bez justowania, wyśmienity stan zachowania, delikatna patyna |
I UNC |
5 000 zł 4 000 zł
505 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, minimalnie justowane, ale bardzo ładne |
II+/I- EF+/UNC- |
1 500 zł 2 200 zł
506 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, justowane, patyna |
III+/II- VF+/EF- |
1 000 zł 900 zł
507 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273 wariant, rzadka odmiana Pogoń bez pochwy na miecz, patyna |
500 zł 480 zł
508 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, rysa w tle rewersu |
III VF |
250 zł 360 zł
509 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 10 groszy 1831, Warszawa, nad wiązaniem wieńca dwie małe gałązki, Plage 276, piękne, delikatna patyna |
II+ EF+ |
600 zł 1 200 zł
510 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 10 groszy 1831, Warszawa, nad wiązaniem wieńca jedna mała gałązka, Plage 277, złocista patyna |
150 zł 550 zł
511 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 3 grosze 1831, Warszawa, łapy Orła proste, Iger PL.31.1.a (R), Plage 282, dość ładny egzemplarz |
II- EF- |
300 zł 700 zł