Aukcja nr 46

USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
Jesteś w: A46  POLSKA NOWOŻYTNA
169 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1581, Wilno, herb Leliwa pod popiersiem króla, Iger V.81.3.a (R), Ivanauskas 4SB27-11
400 zł
500 zł
170 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1582 Olkusz, Iger O.82.5.f (R1), bardzo ładny, patyna
500 zł
1 600 zł
171 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1582, Olkusz, Iger O.82.5.c (R1), bardzo ładny
500 zł
1 400 zł
172 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1582, Wilno, Iger V.82.1.b (R), Ivanauskas 4SB41-16
300 zł
240 zł
173 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1582, Wilno, Iger V.82.1.b (R), Ivanauskas 4SB36-11
300 zł
240 zł
174 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1582, Ryga, Iger R.82.1.a (R2), Gerbaszewski 11, T. 3, rzadki
1 250 zł
1 300 zł
175 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1583, Olkusz, Iger O.83.3.g. (R1)- podobny, patyna
400 zł
950 zł
176 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1583, Olkusz, Iger O.83.3.c (R1)
300 zł
420 zł
177 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1583, Ryga, Iger R.83.f (R1), Gerbaszewski 14
400 zł
178 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Olkusz, odmiana z literami N - H na rewersie, Iger O.85.3.b (R1), delikatna patyna
300 zł
700 zł
179 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Wilno, Iger V.85.b (R), Ivanauskas 4SB54-24, patyna
350 zł
550 zł
180 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Ryga, Iger R.85.1.j (R), Gerbaszewski 39, patyna
350 zł
420 zł
181 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Ryga, Iger R.85.1.k (R), Gerbaszewski 43, ciemna patyna
300 zł
240 zł
182 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Ryga, Iger R.86.1.a (R), Gerbaszewski 16, piękny egzemplarz, patyna
600 zł
750 zł
183 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Ryga, Iger R.86.1.a (R), Gerbaszewski 17, piękny, patyna
500 zł
750 zł
184 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1579, Gdańsk, kropka kończy napis na awersie, wyśmienity stan zachowania, patyna
1 000 zł
1 700 zł
185 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1582, Ryga, Gerbaszewski 2, lekko niedobity, ale z lustrem menniczym
III+/II-
VF+/EF-
500 zł
400 zł
186 Stefan Batory 1576-1586
szeląg 1579, Gdańsk, patyna
200 zł
160 zł
187 Stefan Batory 1576-1586
szeląg 1582, Olkusz, na awersie duża ukoronowana litera S i herb Przegonia rozdzielają napis, na rewersie krzyżyk korony rozdziela cyfry daty, moneta wyszczerbiona, b..
III-
VF-
100 zł
280 zł
188 Stefan Batory 1576-1586
szeląg 1582, patyna
250 zł
440 zł