Aukcja nr 46

USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
Jesteś w: A46  POLSKA NOWOŻYTNA
409 August III 1733-1763
ort 1760, Gdańsk, miecz przedziela cyfry 1 i 8, Kahnt 724
750 zł
1 100 zł
410 August III 1733-1763
1/6 talara 1751, Drezno, Kahnt 560
300 zł
420 zł
411 August III 1733-1763
szóstak 1761, Gdańsk, szeroka korona w herbie Gdańska, Kahnt 730 wariant a, wyśmienity stan zachowania, patyna
2 000 zł
8 000 zł
412 August III 1733-1763
szóstak 1763, Gdańsk, litera E rozdziela datę, Kahnt 732 wariant a
600 zł
650 zł
413 August III 1733-1763
trojak 1755, Gdańsk, Iger G.55.2.a (R), Kahnt 733, ładnie zachowany, delikatna patyna
600 zł
600 zł
414 August III 1733-1763
trojak 1755, Gdańsk, Iger G.55.2.a (R), Kahnt 733, patyna
300 zł
415 August III 1733-1763
trojak 1758, Gdańsk, Iger G.58.1.a (R), Kahnt 735, patyna
500 zł
416 August III 1733-1763
trojak 1760, Gdańsk, Iger G.60.1.a (R), Kahnt 736
500 zł
400 zł
417 August III 1733-1763
trojak 1763, Elbląg, Iger E.63.a (R4), Kahnt 758 wariant c, pięknie zachowany i bardzo rzadki
3 000 zł
8 500 zł
418 August III 1733-1763
1/24 talara 1763, Lipsk, Kahnt 598, delikatna patyna
125 zł
130 zł
419 August III 1733-1763
zestaw szelągów 1757 i 1761 Gdańsk oraz 1760 Toruń, Kahnt 739, 741 i 771, razem 3 sztuki
300 zł
240 zł
420 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dukat 1781, Warszawa, Aw: Głowa króla w prawo, napis wokoło STANISLAUS AUG D G REX POL M D L, Rw: Napis w wieńcu AUREUS / NUMMUS / POLONIAE / ANNO / 1781, poniżej lit..
7 500 zł
7 500 zł
421 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1766, Warszawa, popiersie króla w zbroi, odmiana bez kropki po COLONIEN i dacie, 28.08 g, Plage 381, Dav. 1618, piękny i efektowny egzemplarz
5 000 zł
16 000 zł
422 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1766, Warszawa, popiersie króla w zbroi, odmiana bez kropki po COLONIEN i dacie, 27.67 g, Plage 381, Dav. 1618, patyna
3 000 zł
423 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1772, Warszawa, odmiana z literami I-S, 28.00 g, Plage 386, Dav. 1619, T. 12, ślad po oprawie na górze i dole monety, bardzo rzadki w cenniku Berezowskiego 50 z..
4 500 zł
9 000 zł
424 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1775, Warszawa, odmiana z napisem LITU, 27.81 g, Plage 392, Dav. 1619
3 000 zł
3 600 zł
425 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1776, Warszawa, odmiana z gałązką dębową odstającą od korony, 28.15 g, Plage 393, Dav. 1619, w cenniku Berezowskiego 12.5 złotych, ładna patyna, wyśmienity stan..
12 500 zł
18 000 zł
426 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1779, Warszawa, odmiana bez kropki po dacie, 28.08 g, Plage 400, Dav. 1619, delikatna patyna
II-/III+
EF-/VF+
3 000 zł
4 000 zł
427 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1781, Warszawa, 27.99 g, Plage 402, T. 20, Dav. 1619, justowany, rzadki rocznik
4 000 zł
6 500 zł
428 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1788, Warszawa, odmiana z krótszym wieńcem, srebro 27.39 g, Plage 407, Dav. 1621, delikatnie justowany, patyna
2 000 zł
3 000 zł