Aukcja nr 46

USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
Jesteś w: A46  POLSKA NOWOŻYTNA
529 Monety zaboru rosyjskiego Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
3/4 rubla = 5 złotych 1841, Warszawa, odmiana bez kropki po wyrazie РУБЛЯ, Plage 369, Bitkin 1150, ładnie zachowane
750 zł
1 300 zł
530 Monety zaboru rosyjskiego Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
3/4 rubla = 5 złotych 1841, Warszawa, odmiana z kropką po wyrazie РУБЛЯ, Plage 369, Bitkin 1150, patyna
400 zł
320 zł
531 Monety zaboru rosyjskiego Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
3/4 rubla = 5 złotych 1841, Warszawa, odmiana bez kropki po wyrazie РУБЛЯ, Plage 369, Bitkin 1150, patyna
350 zł
532 Monety zaboru rosyjskiego Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
30 kopiejek = 2 złote 1837, Warszawa, Plage 376, Bitkin 1155, bardzo ładne
II/II+
EF/EF+
500 zł
650 zł
533 Monety zaboru rosyjskiego Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
30 kopiejek = 2 złote 1839, Warszawa, Plage 378 ,Bitkin 1159
250 zł
300 zł
534 Monety zaboru rosyjskiego Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
30 kopiejek = 2 złote 1840, Warszawa, Plage 379, Bitkin 1160, bardzo ładne
II/II+
EF/EF+
300 zł
420 zł
535 Monety zaboru rosyjskiego Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
25 kopiejek = 50 groszy 1850, Warszawa, Plage 388, Bitkin 1255
400 zł
950 zł
536 Monety zaboru rosyjskiego Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
20 kopiejek = 40 groszy 1844, Warszawa, Plage 291, Bitkin 1258 (R), rzadki rocznik, patyna
500 zł
850 zł
537 Monety zaboru rosyjskiego Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
15 kopiejek = 1 złoty 1837, Warszawa, Plage 408, Bitkin 1170, moneta z dużym blaskiem menniczym, patyna
300 zł
1 100 zł
538 Monety zaboru rosyjskiego Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
3 kopiejki srebrem 1848, Warszawa, miedź 30.73 g, Plage 464, Bitkin 847 (R2), bardzo rzadkie
III+/II-
VF+/EF-
10 000 zł
8 000 zł
539 Monety niemieckich władz okupacyjnych dla terenów wschodnich
3 kopiejki 1916/A, Berlin, Parchimowicz 3.a
125 zł
100 zł
540 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1932, Warszawa, Głowa kobiety, Parchimowicz 120.a, bardzo ładne, patyna
I/I-
UNC/UNC-
300 zł
320 zł
541 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1933, Warszawa, Jan III Sobieski, Parchimowicz 121, bardzo ładne
600 zł
800 zł
542 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1933, Warszawa, Romuald Traugutt, Parchimowicz 122, na rewersie minimalne ryski, ale wyśmienity stan zachowania, delikatna patyna
1 500 zł
543 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki, Parchimowicz 123, bardzo ładne
400 zł
320 zł
544 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki, Parchimowicz 123, moneta z blaskiem menniczym widocznym pod patyną
I-/II+
UNC-/EF+
400 zł
1 200 zł
545 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1934, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.a, rzadka moneta z blaskiem menniczym widocznym pod patyną
I-/II+
UNC-/EF+
500 zł
1 150 zł
546 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1935, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.a, bardzo ładne
250 zł
200 zł
547 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.c, wyśmienity stan zachowania, delikatna patyna
500 zł
480 zł
548 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.e, rzadki rocznik w wyśmienitym stanie zachowania, delikatna patyna
800 zł
3 200 zł