Aukcja nr 46

USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
Jesteś w: A46  POLSKA NOWOŻYTNA
569 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1932, Warszawa, Głowa kobiety, Parchimowicz 110.a, bardzo ładne
I/I-
UNC/UNC-
200 zł
570 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1933, Warszawa, Głowa kobiety, Parchimowicz 110.b, piękny egzemplarz
250 zł
200 zł
571 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1934, Warszawa, Głowa kobiety, Parchimowicz 110c, wyśmienite
300 zł
520 zł
572 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1934, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111.a, bardzo ładny egzemplarz
II+/I-
EF+/UNC-
200 zł
160 zł
573 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111.b, rzadki rocznik w wyśmienitym stanie zachowania
2 500 zł
3 700 zł
574 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111.b, rzadki rocznik, bardzo ładny egzemplarz, patyna
1 500 zł
2 100 zł
575 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1936, Warszawa, Żaglowiec, Parchimowicz P-112 e, pięknie zachowane
200 zł
260 zł
576 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
20 groszy 1923, Wiedeń, nikiel, Parchimowicz 105, moneta wybita stemplem lustrzanym w pudełku NGC z certyfikatem PF 65, piękny egzemplarz
1 000 zł
800 zł
577 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 grosze 1923, Warszawa, Parchimowicz 102.a, bardzo ładne
I/I-
UNC/UNC-
200 zł
578 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 grosze 1925, Parchimowicz 102.b, piękne
300 zł
579 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 grosz 1925, Warszawa, Parchimowicz 101.b, piękny egzemplarz, delikatna patyna
250 zł
280 zł
580 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 grosz 1928, Warszawa, Parchimowicz 101.d, piękny, delikatna patyna
250 zł
320 zł
581 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 grosz 1933, Warszawa, Parchimowicz 101.h, piękny
300 zł
320 zł
582 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 grosz 1933, Warszawa, Parchimowicz 101.h, bardzo ładny
250 zł
240 zł
583 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 grosz 1935, Warszawa, Parchimowicz 101.j, wyśmienity stan zachowania
150 zł
420 zł
584 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne
20 złotych 1925, Warszawa, Bolesław Chrobry, bez napisu PRÓBA, brąz 3.23 g, Parchimowicz P-163 a, wybito 35 sztuk, rzadkie i ładnie zachowane, patyna
12 500 zł
16 000 zł
585 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne
10 złotych 1925, Warszawa, Bolesław Chrobry, bez napisu PRÓBA, brąz 1.61 g, Parchimowicz P-151.a, wybito 154 sztuki, rzadkie i ładnie zachowane, patyna
8 000 zł
8 600 zł
586 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne
10 złotych 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, na rewersie wypukły napis PRÓBA, srebro 22.16 g, Parchimowicz P-152.a, wybito 100 sztuk, bardzo rzadkie, patyna
10 000 zł
10 500 zł
587 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne
10 złotych 1933, Warszawa, Jan III Sobieski, moneta wybita stemplem lustrzanym bez napisu PRÓBA, srebro 21.95 g, Parchimowicz 153.b, wybito 100 sztuk, bardzo rzadkie
10 000 zł
8 000 zł
588 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne
10 złotych 1933, Warszawa, Jan III Sobieski, na rewersie wypukły napis PRÓBA, klipa, srebro 28.77 g, Parchimowicz 154.a, nakład 100 sztuk, bardzo rzadkie, patyna
20 000 zł
21 000 zł