Aukcja nr 46
USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
489 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 2 złote 1828, Warszawa, Plage 60, Bitkin 994, minimalnie justowane |
II- EF- |
1 000 zł 800 zł
490 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1818, Warszawa, Plage 62, Bitkin 842, bardzo ładnie zachowany |
II/II+ EF/EF+ |
1 250 zł 1 800 zł
491 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1818, Warszawa, Plage 62, Bitkin 842 |
III+/II- VF+/EF- |
600 zł 550 zł
492 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1824, Warszawa, Plage 68, Bitkin 846 (R), patyna |
III VF |
300 zł 460 zł
493 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1830, Warszawa, Plage 73, Bitkin 999, ładnie zachowany |
II/II- EF/EF- |
500 zł 800 zł
494 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1830, Warszawa, Plage 73, Bitkin 999, patyna |
400 zł 700 zł
495 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 groszy 1816, Warszawa, Plage 81, Bitkin 848, piękne i rzadkie w takim stanie zachowania |
II+ EF+ |
750 zł 1 100 zł
496 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 groszy 1816, Warszawa, Plage 81, Bitkin 848, dość ładny egzemplarz |
250 zł 200 zł
497 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 groszy 1816, Warszawa, Plage 81, Bitkin 848, patyna |
III+/II- VF+/EF- |
200 zł 160 zł
498 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 groszy 1840, Warszawa, Plage 140, Bitkin 1193, wyśmienity, okazowy egzemplarz |
I UNC |
250 zł 400 zł
499 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 3 grosze 1828, Warszawa, Iger KK.28.1.(R), Bitkin 1032, patyna |
II-/III+ EF-/VF+ |
300 zł 420 zł
500 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 3 grosze 1837, Warszawa, Iger KK.37.1.a (R1), Plage 184, Bitkin 1199, ładne |
III+/II- VF+/EF- |
300 zł 480 zł
501 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 zestaw: 1 grosz polski 1834/KG i 1 grosz 1839, Warszawa, Plage 233 i 254, łącznie 2 sztuki |
II- EF- |
150 zł 260 zł
502 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, złoto 3.46 g, Plage 269, ładnie zachowany |
I-/II+ UNC-/EF+ |
5 500 zł 5 200 zł
503 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 dukat 1831, Warszawa, rzadka odmiana bez kropki obok pochodni, 3.49 g, Plage 270 |
II- EF- |
5 000 zł 8 000 zł
504 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, rzadko spotykany egzemplarz bez justowania, wyśmienity stan zachowania, delikatna patyna |
I UNC |
5 000 zł 4 000 zł
505 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, minimalnie justowane, ale bardzo ładne |
II+/I- EF+/UNC- |
1 500 zł 2 200 zł
506 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, justowane, patyna |
III+/II- VF+/EF- |
1 000 zł 900 zł
507 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273 wariant, rzadka odmiana Pogoń bez pochwy na miecz, patyna |
500 zł 480 zł
508 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, rysa w tle rewersu |
III VF |
250 zł 360 zł