Aukcja nr 46
USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
994 | RZECZPOSPOLITA NA EMIGRACJI odznaka pamiątkowa 3 Dywizji Strzelców Karpackich, srebro 43.0 x 39.5 mm, na stronie odwrotnej dewiza WIARA-WYTRWAŁOŚĆ-ZWYCIĘSTWO i punca srebra 800, nakrętka sygnowa.. |
I- UNC- |
800 zł |