Aukcja nr 46

USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
Jesteś w: A46  ODZNAKI I ODZNACZENIA  II R P
984 II R P
Krzyż Wielki z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski I klasa, w oryginalnym pudełku wraz ze wstęgą, krzyż złocony emaliowany 69 x 69 mm, gwiazda orderowa srebrna 75 mm, em..
7 000 zł
985 II R P
Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski III klasa, krzyż złocony 58 x 58 mm ze wstążką, oryginalne pudełko, pięknie zachowany
2 000 zł
986 II R P
odznaka pamiątkowa Krzyż Waleczności generała-Bułak Bałachowicza, srebro 37 x 37 mm, biała emalia, wstążka na stronie odwrotnej punce, Stela 14.4.11.b, ładnie zachowa..
4 000 zł
987 II R P
odznaka pamiątkowa Związku Polskich Legionistów -Krzyż Legionowy 1923, ustanowiona na I Zjeździe Legionistów w Krakowie, krzyż z blachy srebrnej ciemno oksydowanej, 4..
600 zł
480 zł
988 II R P
500 zł
989 II R P
odznaka pamiątkowa 28 Pułku Strzelców Kaniowskich Łódź, jednoczęściowa, żołnierska, srebro 42.5 x 42.5 mm, na stronie odwrotnej państwowa próba srebra \2\" i imiennik..
I-/II+
UNC-/EF+
1 000 zł
2 200 zł
990 II R P
1 000 zł
2 100 zł
991 II R P
odznaka pamiątkowa 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty m. p. Kutno, wzór 2 nie zatwierdzony, dwuczęściowa, tombak złocony 40.0 x 40.0 mm, emalia, na stronie odwrotnej punca..
1 500 zł
4 000 zł
992 II R P
odznaka pamiątkowa 27 Pułku Ułanów Nieświerz, wzór 2, jednoczęściowa, tombak srebrzony 68.0 x 40.0 mm, emalia, nakrętka oznakowana ZAKŁADY PRZEMYSŁOWE / BR. GRABSKI /..
600 zł
2 600 zł
993 II R P
odznaka pamiątkowa Związku Byłych Uczestników Wojskowej Straży Kolejowej 1918-1919 1920, jednoczęściowa, brąz 37 x 37 mm, Stela 19.25
500 zł
400 zł