Aukcja 46 / 984
USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
Krzyż Wielki z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski I klasa, w oryginalnym pudełku wraz ze wstęgą, krzyż złocony emaliowany 69 x 69 mm, gwiazda orderowa srebrna 75 mm, emaliowana na stronie odwrotnej punce, piękny stan zachowania
Numer: | 984 |
Opis: | II R P. Krzyż Wielki z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski I klasa, w oryginalnym pudełku wraz ze wstęgą, krzyż złocony emaliowany 69 x 69 mm, gwiazda orderowa srebrna 75 mm, emaliowana na stronie odwrotnej punce, piękny stan zachowania |
Stan: | I, Uncirculated |
Cena szacunkowa: | 7 000 zł |
Cena wywoławcza: | 5 600 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1683