Aukcja 46 / 991

USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
Jesteś w: A46  ODZNAKI I ODZNACZENIA  II R P

odznaka pamiątkowa 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty m. p. Kutno, wzór 2 nie zatwierdzony, dwuczęściowa, tombak złocony 40.0 x 40.0 mm, emalia, na stronie odwrotnej punca podwykonawcy JK, nakrętka oznakowana ZAKŁADY PRZEMYSŁOWE / BR. GRABSKI / ŁÓDŹ / KPT. POGONOWSKIEGO 61, Sawicki-Wielechowski s. 75, rzadka i ładnie zachowana

Numer: 991
Opis: II R P. odznaka pamiątkowa 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty m. p. Kutno, wzór 2 nie zatwierdzony, dwuczęściowa, tombak złocony 40.0 x 40.0 mm, emalia, na stronie odwrotnej punca podwykonawcy JK, nakrętka oznakowana ZAKŁADY PRZEMYSŁOWE / BR. GRABSKI / ŁÓDŹ / KPT. POGONOWSKIEGO 61, Sawicki-Wielechowski s. 75, rzadka i ładnie zachowana
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 11-06-2011
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Ilość odsłon: 1470