Aukcja nr 13

USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
Jesteś w: A13  POLSKA
257 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.XLI.b -RR-, Wal.LXXIII R1, patyna
140 zł
150 zł
258 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.III.5 -R-, Kurp.2145 R3
60 zł
130 zł
259 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Olkusz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.XLIVo6, Wal.LXVI
45 zł
70 zł
260 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Bygdoszcz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.XXVIII.3 -R-, Wal.XVIII, wadakrążka
45 zł
95 zł
261 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.III.6a -R-, Kurp.2146 R3
75 zł
140 zł
262 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wilno, j.w., Kop.III.6a -R-, Kurp.2146 R3, odmiana popiersia
75 zł
370 zł
263 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.XLVIlB2b -R-, Wal.XXXVII, patyna
50 zł
110 zł
264 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Poznań, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.LIXp.1a -RR-, Wal.XXII, rzadszy typtrojaka poznańskiego z literami PO na rewersie
200 zł
300 zł
265 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Wschowa, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.LIXws.2a, Wal.L
55 zł
75 zł
266 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Kraków, Aw: Popiersie w koronie w lewo i napis, Rw: Herby i napis, Kop.LII. lb -R-, Wal.XCI
100 zł
190 zł
267 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Poznań, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.LIXp.2a, Wal.XXIII
55 zł
268 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, Aw: Popiersie w koronie w lewo i napis, Rw: Herby i napis, Kop.LII.2 -R-, Wal.XCI
100 zł
150 zł
269 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis,, Kop.LIVk.2 -R-, Wal.XCII
80 zł
70 zł
270 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1603, Kraków, j.w., Kop.LIVk.4a -R-, Wal.XCII
80 zł
140 zł
271 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1604, Kraków, j.w., Kop.LIVk.5a -R-, Wal.XCII, patyna
I/II
UNC/EF
150 zł
200 zł
272 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1604, Kraków, j.w., Kop.LIVk.5a -R-, Wal.XCII
100 zł
110 zł
273 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1605, Kraków, j.w., Kop.LIVk.6a -R-, Wal.XCII
150 zł
120 zł
274 Zygmunt III Waza 1587-1632
80 zł
80 zł
275 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1618, Kraków, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.LX.2, Wal.XCVII
40 zł
45 zł
276 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1619, Kraków, j.w., Kop.LX.3, Wal.XCVII
40 zł
45 zł