Aukcja nr 13
USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
192 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1581, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Gum.755, Kurp.295 R1 |
55 zł 80 zł
193 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1582, Olkusz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Gum.704, Kurp.152 R, stara patyna |
I/II UNC/EF |
120 zł 150 zł
194 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1582, Olkusz, j.w., odmiany w interpunkcji i herbie podskarbiego, Gum.704, Kurp.151 R, stara patyna |
I/II UNC/EF |
120 zł 100 zł
195 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1582, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Gum.756, Kurp.301 R1, stara patyna |
80 zł 115 zł
196 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1583, Ryga, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Gum.813, Kurp.443 R1 |
80 zł 95 zł
197 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1583, Ryga, j.w. ale odmienne popiersie i mniejsza głowa, Gum.813, Kurp.443 R1, stara patyna |
II- EF- |
80 zł 80 zł
198 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1584, Poznań, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Gum.711, Kurp.177 R1, stara patyna |
120 zł 400 zł
199 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1584, Ryga, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Gum.813, Kurp.445 R1 |
II+ EF+ |
80 zł 110 zł
200 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1585, Olkusz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Gum.713, Kurp.185 R1, odmiana z literamiN-H |
II- EF- |
100 zł 220 zł
201 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1585, Ryga, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Gum.814, Kurp.448 R |
II- EF- |
55 zł 90 zł
202 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1586, Olkusz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Gum.717, Kurp.197 R1, odmiana z literamiN-H |
II- EF- |
100 zł 130 zł
203 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1586, Ryga, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Gum.814, Kurp.454 R, odmiana z małągłową króla; stara patyna |
I- UNC- |
100 zł 100 zł
204 | Stefan Batory 1576-1586 grosz 1579, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum.790, Kurp.380 R1 |
200 zł 300 zł
205 | Stefan Batory 1576-1586 grosz 1581, Ryga, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum.807 R, Kurp.423 R8, H-Cz.4985R8, T.50, najrzadszy grosz ryski Stefana Batorego- her.. |
III/IV VF/F |
250 zł 1 850 zł
206 | Stefan Batory 1576-1586 grosz 1582, Ryga, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Gum.809, Kurp.431 R1 |
II+ EF+ |
180 zł 230 zł
207 | Stefan Batory 1576-1586 grosz 1583, Ryga j.w., Gum.809, Kurp.432 R1 |
III VF |
125 zł 210 zł
208 | Stefan Batory 1576-1586 szeląg 1581, Wilno, Aw: Monogram i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum.749, Kurp.255 R, moneta rzadka w tymstanie zachowania |
I- UNC- |
200 zł 210 zł
209 | Stefan Batory 1576-1586 szeląg 1582, Ryga, Aw: Monogram i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Gum.800, Kurp.407 R, lekko wyszczerbiony krążek |
III VF |
50 zł | |
210 | Stefan Batory 1576-1586 denar 1585, Gdańsk, Aw: Orzeł Prus Królewskich (ręka z mieczem z lewej strony), Rw: Herb Gdańska, Gum.786,Kurp.371 R2 |
II+ EF+ |
150 zł 160 zł