Aukcja nr 13

USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
Jesteś w: A13  POLSKA  Stefan Batory 1576-1586
192 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1581, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Gum.755, Kurp.295 R1
55 zł
80 zł
193 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1582, Olkusz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Gum.704, Kurp.152 R, stara patyna
I/II
UNC/EF
120 zł
150 zł
194 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1582, Olkusz, j.w., odmiany w interpunkcji i herbie podskarbiego, Gum.704, Kurp.151 R, stara patyna
I/II
UNC/EF
120 zł
100 zł
195 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1582, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Gum.756, Kurp.301 R1, stara patyna
80 zł
115 zł
196 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1583, Ryga, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Gum.813, Kurp.443 R1
80 zł
95 zł
197 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1583, Ryga, j.w. ale odmienne popiersie i mniejsza głowa, Gum.813, Kurp.443 R1, stara patyna
80 zł
80 zł
198 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1584, Poznań, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Gum.711, Kurp.177 R1, stara patyna
120 zł
400 zł
199 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1584, Ryga, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Gum.813, Kurp.445 R1
80 zł
110 zł
200 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Olkusz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Gum.713, Kurp.185 R1, odmiana z literamiN-H
100 zł
220 zł
201 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Ryga, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Gum.814, Kurp.448 R
55 zł
90 zł
202 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Olkusz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Gum.717, Kurp.197 R1, odmiana z literamiN-H
100 zł
130 zł
203 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Ryga, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Gum.814, Kurp.454 R, odmiana z małągłową króla; stara patyna
100 zł
100 zł
204 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1579, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum.790, Kurp.380 R1
200 zł
300 zł
205 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1581, Ryga, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum.807 R, Kurp.423 R8, H-Cz.4985R8, T.50, najrzadszy grosz ryski Stefana Batorego- her..
III/IV
VF/F
250 zł
1 850 zł
206 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1582, Ryga, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Gum.809, Kurp.431 R1
180 zł
230 zł
207 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1583, Ryga j.w., Gum.809, Kurp.432 R1
125 zł
210 zł
208 Stefan Batory 1576-1586
szeląg 1581, Wilno, Aw: Monogram i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum.749, Kurp.255 R, moneta rzadka w tymstanie zachowania
200 zł
210 zł
209 Stefan Batory 1576-1586
szeląg 1582, Ryga, Aw: Monogram i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Gum.800, Kurp.407 R, lekko wyszczerbiony krążek
50 zł
210 Stefan Batory 1576-1586
denar 1585, Gdańsk, Aw: Orzeł Prus Królewskich (ręka z mieczem z lewej strony), Rw: Herb Gdańska, Gum.786,Kurp.371 R2
150 zł
160 zł