Aukcja nr 13
USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
510 | Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 50 złotych 1818, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 2, Fr. 105(34) |
1 800 zł 2 550 zł
511 | Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1822, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 25 -R-, Dav.248, patyna |
2 500 zł 2 950 zł
512 | Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1829, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 37 |
180 zł | |
513 | Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1833, Warszawa, j.w., Plage 42 |
I- UNC- |
400 zł 680 zł
514 | Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 2 złote 1816, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 45 |
140 zł | |
515 | Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 2 złote 1818, Warszawa, j.w., Plage 47 |
II- EF- |
150 zł 120 zł
516 | Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 2 złote 1820, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 53 |
150 zł | |
517 | Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 2 złote 1823, Warszawa, j.w., Plage 56 |
150 zł 120 zł
518 | Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1830, Warszawa, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 73 |
II+ EF+ |
150 zł 120 zł
519 | Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1831, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wieniec i napis, Plage 74 |
150 zł 280 zł
520 | Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1834, Warszawa, j.w., Plage 80, bardzo dobry stan zachowania |
I- UNC- |
250 zł 410 zł