Aukcja nr 13

USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
510 Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
50 złotych 1818, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 2, Fr. 105(34)
1 800 zł
2 550 zł
511 Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
10 złotych 1822, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 25 -R-, Dav.248, patyna
2 500 zł
2 950 zł
512 Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
5 złotych 1829, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 37
180 zł
513 Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
5 złotych 1833, Warszawa, j.w., Plage 42
400 zł
680 zł
514 Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
2 złote 1816, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 45
140 zł
515 Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
2 złote 1818, Warszawa, j.w., Plage 47
150 zł
120 zł
516 Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
2 złote 1820, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 53
150 zł
517 Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
2 złote 1823, Warszawa, j.w., Plage 56
150 zł
120 zł
518 Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1830, Warszawa, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 73
150 zł
120 zł
519 Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1831, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wieniec i napis, Plage 74
150 zł
280 zł
520 Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1834, Warszawa, j.w., Plage 80, bardzo dobry stan zachowania
250 zł
410 zł