Aukcja nr 13

USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
521 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 272 -R-, odmiana 17211/625
500 zł
660 zł
522 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Aw: Tarcze herbowe i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 274 -R1-, odmiana:ZLOTE
500 zł
700 zł
523 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, j.w., Plage 273, wyśmienity stan zachowania
400 zł
520 zł
524 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, j.w., Plage 273, odmiana Pogoni bez pochwy
250 zł
540 zł
525 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, j.w., Plage 273, odmiana Pogoni z pochwą
80 zł
100 zł
526 Powstanie Listopadowe 1830-1831
10 groszy 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 276
150 zł
280 zł