Aukcja nr 13
USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
521 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 272 -R-, odmiana 17211/625 |
I UNC |
500 zł 660 zł
522 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Aw: Tarcze herbowe i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 274 -R1-, odmiana:ZLOTE |
II+ EF+ |
500 zł 700 zł
523 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, j.w., Plage 273, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
400 zł 520 zł
524 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, j.w., Plage 273, odmiana Pogoni bez pochwy |
I- UNC- |
250 zł 540 zł
525 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, j.w., Plage 273, odmiana Pogoni z pochwą |
II- EF- |
80 zł 100 zł
526 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 10 groszy 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 276 |
I UNC |
150 zł 280 zł