Aukcja nr 13

USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
Jesteś w: A13  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
211 Zygmunt III Waza 1587-1632
dukat 1632, Gdańsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Kurp.2321 R2, Fr.10, 3.47 g., rysy w tle
1 500 zł
1 650 zł
212 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1627, Bydgoszcz, Aw: Monogram otoczony wieńcem z gałązek laurowych, Rw: Data otoczona wieńcem z gałązeklaurowych, Dav.4317, H-Cz.-, T.200, jeden z najrzadszych ..
5 000 zł
6 700 zł
213 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1627, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, herb Półkozic beztarczy., Dav.4315, Kurp. 1594 R
1 400 zł
1 150 zł
214 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1628, Bydgoszcz, j.w., ale odmienne popiersie i herb Półkozic pod popiersiem, Dav.4315, Kurp.1607, stara patyna
1 600 zł
1 500 zł
215 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1628, Bydgoszcz, j.w., herb Półkozic w tarczy na dole rewersu, Dav.4315, Kurp.l603 R, lekko wyszczerbionykrążek
1 200 zł
960 zł
216 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1629, Bydgoszcz, j.w., herb Półkozic w tarczy poniżej popiersia, Dav.4315, Kurp.1633 R
1 000 zł
2 800 zł
217 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1630, Bydgoszcz, j.w., Dav.4315, Kurp.1630 R, stara patyna
2 000 zł
1 600 zł
218 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1630, Bydgoszcz, Aw: Półpostać króla i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Dav.4316, Kurp. 1653-R-, ale różnice w interpunkcji i napisach; rysy w tle
III-
VF-
500 zł
680 zł
219 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1630, Toruń, Aw: Półpostać króla i napis, Rw: Herb Torunia i napis, Dav.4317, Kurp.2357 R3, T.30
1 500 zł
1 550 zł
220 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1631, Toruń, Aw: Półpostać króla i napis, Rw: Herb Torunia i napis, Dav.4372, Kurp.2365 R2, T.20, rysy w tle;stara patyna
1 500 zł
1 550 zł
221 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtalar 1628, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Gum. 1185,H-Cz.5174 R4, T.50
1 800 zł
1 550 zł
222 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtalar 1631, Toruń, Aw: Półpostać króla i napis, Rw: Herb Torunia i napis, Kurp.2339 R5, H-Cz.1652 R4, T.75
2 600 zł
2 100 zł
223 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1609, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum. 1380, Kurp.2233 R4, stara patyna
300 zł
960 zł
224 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1612, Gdańsk, j.w., Gum.1382, Kurp.2236 R2, stara patyna
250 zł
620 zł
225 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1616, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum. 1384, Kurp.2243 R1
160 zł
210 zł
226 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1617, Gdańsk, j.w., Gum. 1385, Kurp.2244 R1
160 zł
150 zł
227 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1618, Gdańsk, j.w., Gum.1387, Kurp.2247 R1
160 zł
190 zł
228 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1621, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Gum.1173, Kurp.1487
70 zł
65 zł
229 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1621, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum. 1389, Kurp.2252 R1
180 zł
145 zł
230 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1622, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Gum. 1176,Kurp. 1509 R
70 zł
60 zł