Aukcja nr 13

USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
Jesteś w: A13  LITERATURA
1193 Bank Polski 1828-1928, 202 str., 62 tablice z ilustracjami, wydanie jubileuszowe Banku Polskiego, Warszawa 1928oprawa półskórek ze złoceniami, format duże folio
600 zł
480 zł
1194 M. Gumowski- Podręcznik numizmatyki polskiej, 296 str, 80 tablic, Kraków 1914, oprawa w dwu woluminachw ciemne płótno
250 zł
520 zł
1195 M. Gumowski- Numizmatyka litewska wieków średnich, 81 str. 3 tablice, Kraków 1920, twarda oprawa
80 zł
210 zł
1196 M. Gumowski- Medale Władysława IV, 116 str., 17 tablic, Kraków 1939, oprawa kartonowa
120 zł
140 zł
1197 A. Ilin- Russkija monety- mednaja moneta Petra I 1700-1725, 62 str. 3 tablice z ilustracjami, Piotrogród 1918 r., oprawakartonowa, rzadkie
60 zł
50 zł
150 zł
120 zł
1199 Józef Litwin- Łódzkie surogaty monety zdawkowej z okresu Powstania Styczniowego, 60 str., Łódź 1928, rzadkie,oprawa kartonowa
90 zł
72 zł
1200 H. Mańkowski- Fałszywe monety polskie, 95 str., bogato ilustrowane w tekście, Poznań 1930, oprawa kartonowa,bardzo ładnie zachowany egzemplarz
90 zł
280 zł
1201 P. Menzel- Deutsche Notmünzen und sonstige Geldersatzmarken 1840-1990, 1016 + 1149 str., ilustracje i wycenaw tekście, bogaty materiał do dziejów pieniądza zastępczeg..
380 zł
305 zł
1202 Muzeum Numizmatyczne Mennicy Państwowej- Komunikat nr 7, nr 8, nr 10 i nr 11, 1934-1938 r., 16 stron, Warszawa1934-1938, twarda oprawa
40 zł
32 zł
1203 K. Pink- Die Münzprägung der Ostkelten und Ihrer Nachbarn, 136 str., 30 tablic, 1 mapa, Braunschweig 1974, twardaoprawa z obwolutą, duży format
100 zł
1204 J. Smerda- Denary ceske a morawskie X-XIII w., 155 str, wszystkie monety ilustrowane w tekście, tablice konkordacji,Brno 1996, twarda lakierowana okładka
90 zł
90 zł
1205 K. Stronczyński- Pieniądze Piastów od czasów najdawniejszych do roku 1300, 384 str. 37 tablic, ilustracje w tekście,komplet, kilka tablic nieoryginalnych, Warszawa 18..
400 zł
440 zł