Aukcja 13 / 1193

USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
Jesteś w: A13  LITERATURA

Bank Polski 1828-1928, 202 str., 62 tablice z ilustracjami, wydanie jubileuszowe Banku Polskiego, Warszawa 1928oprawa półskórek ze złoceniami, format duże folio

Numer: 1193
Opis: Bank Polski 1828-1928, 202 str., 62 tablice z ilustracjami, wydanie jubileuszowe Banku Polskiego, Warszawa 1928oprawa półskórek ze złoceniami, format duże folio
Stan: ,
Data sprzedaży: 24-05-1997
Cena szacunkowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena wylicytowana: 480 zł
Ilość odsłon: 1210