Aukcja nr 13

USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
Jesteś w: A13  POLSKA  Ksawery- regent 1763-1768
412 Ksawery- regent 1763-1768
talar 1765, Drezno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Schnee 1055, Dav.2678
600 zł
600 zł
413 Ksawery- regent 1763-1768
talar 1766, Drezno, j.w., Schnee 1055, Dav.2678, minimalna wada blachy
1 000 zł
1 850 zł
414 Ksawery- regent 1763-1768
2/3 talara (gulden) 1765, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Gum.2311, Kop.329.1.2 -R-, patyna
600 zł
620 zł
415 Ksawery- regent 1763-1768
1/3 talara 1764, Drezno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Gum.2312, Kop.328.I.l -R-, wyśmienitystan zachowania, patyna
500 zł
820 zł