Aukcja nr 13
USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
412 | Ksawery- regent 1763-1768 talar 1765, Drezno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Schnee 1055, Dav.2678 |
600 zł 600 zł
413 | Ksawery- regent 1763-1768 talar 1766, Drezno, j.w., Schnee 1055, Dav.2678, minimalna wada blachy |
I- UNC- |
1 000 zł 1 850 zł
414 | Ksawery- regent 1763-1768 2/3 talara (gulden) 1765, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Gum.2311, Kop.329.1.2 -R-, patyna |
II+ EF+ |
600 zł 620 zł
415 | Ksawery- regent 1763-1768 1/3 talara 1764, Drezno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Gum.2312, Kop.328.I.l -R-, wyśmienitystan zachowania, patyna |
I UNC |
500 zł 820 zł