Aukcja nr 13

USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
310 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1633, Toruń, Aw: Półpostać króla i napis, Rw: Herb Torunia i napis, Dav.4374, H-Cz.1746 R3, T.10
1 500 zł
1 650 zł
311 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1634, Bydgoszcz, Aw: Półpostać króla i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Dav.4326, H-Cz.5191,stara patyna
1 400 zł
312 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1635, Toruń, Aw: Półpostać króla i napis, Rw: Herb Torunia i napis, Dav.4374, H-Cz. 10302 R, patyna
II/III
EF/VF
1 200 zł
1 150 zł
313 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1636, Toruń, j.w., Dav.4374, H-Cz.1773 R4, T.18, rzadki rocznik
1 600 zł
1 600 zł
314 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1642, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Dav.4330,H-Cz. 1833 R2, stara patyna
1 600 zł
1 800 zł
315 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1647, Kraków, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Dav.4329, H-Cz.1868R5, T.50, stara patyna, rzadki
3 500 zł
2 800 zł
316 Władysław IV Waza 1632-1648
półtalar 1647, Kraków, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, H-Cz.5848 R7,T.250, jeden z najrzadszych półtalarów koronnych Władysła..
6 000 zł
6 300 zł
317 Władysław IV Waza 1632-1648
kopiejka, Moskwa, Aw: Rycerz na koniu, Rw: Napis, Gum.1631, Kop.120.II.3a -RR-
200 zł
170 zł