Aukcja nr 13
USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
310 | Władysław IV Waza 1632-1648 talar 1633, Toruń, Aw: Półpostać króla i napis, Rw: Herb Torunia i napis, Dav.4374, H-Cz.1746 R3, T.10 |
II- EF- |
1 500 zł 1 650 zł
311 | Władysław IV Waza 1632-1648 talar 1634, Bydgoszcz, Aw: Półpostać króla i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Dav.4326, H-Cz.5191,stara patyna |
III VF |
1 400 zł | |
312 | Władysław IV Waza 1632-1648 talar 1635, Toruń, Aw: Półpostać króla i napis, Rw: Herb Torunia i napis, Dav.4374, H-Cz. 10302 R, patyna |
II/III EF/VF |
1 200 zł 1 150 zł
313 | Władysław IV Waza 1632-1648 talar 1636, Toruń, j.w., Dav.4374, H-Cz.1773 R4, T.18, rzadki rocznik |
III VF |
1 600 zł 1 600 zł
314 | Władysław IV Waza 1632-1648 talar 1642, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Dav.4330,H-Cz. 1833 R2, stara patyna |
1 600 zł 1 800 zł
315 | Władysław IV Waza 1632-1648 talar 1647, Kraków, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Dav.4329, H-Cz.1868R5, T.50, stara patyna, rzadki |
II- EF- |
3 500 zł 2 800 zł
316 | Władysław IV Waza 1632-1648 półtalar 1647, Kraków, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, H-Cz.5848 R7,T.250, jeden z najrzadszych półtalarów koronnych Władysła.. |
6 000 zł 6 300 zł
317 | Władysław IV Waza 1632-1648 kopiejka, Moskwa, Aw: Rycerz na koniu, Rw: Napis, Gum.1631, Kop.120.II.3a -RR- |
III VF |
200 zł 170 zł