Aukcja nr 13
USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
416 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 1 1/2 dukata 1794, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Fr.99(28), Plage 458, lekko justowany,patyna |
I- UNC- |
3 500 zł 4 400 zł
417 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dukat 1785, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Napis w wieńcu, Fr.l04(33), Plage 445 |
II/III EF/VF |
2 000 zł 2 200 zł
418 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dukat 1791, Warszawa, j.w., Fr.l04(33), Plage 451, odmiana: głowa z krótką szyją |
II+ EF+ |
2 400 zł 2 300 zł
419 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dukat 1791, Warszawa, j.w., Plage 452, odmiana: głowa z długą szyją; punca z herbem Pilawa na awersie |
1 500 zł 1 750 zł
420 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dukat 1792, Warszawa, j.w., Plage 454, odmiana z literkami MV; patyna |
II- EF- |
2 000 zł 2 100 zł
421 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1766, Warszawa, Aw: Popiersie w zbroi i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 380, Dav.l618 |
900 zł | |
422 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1770, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 385, Dav.l619, T.15 |
1 100 zł | |
423 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1779, Warszawa, j.w., Plage 400, Dav.l619, odmiana bez kropki po dacie |
III VF |
750 zł 600 zł
424 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1780, Warszawa, j.w., Plage 401, Dav.l619, T.15 |
III VF |
750 zł 640 zł
425 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1785, Warszawa, j.w., Plage 406, Dav.l620 |
II- EF- |
1 200 zł 1 600 zł
426 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1788, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 407, Dav.l621 |
II- EF- |
600 zł 540 zł
427 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1794, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 373, Dav.l623 |
550 zł | |
428 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1794, Warszawa, j.w., Plage 373, Dav.l623 |
550 zł | |
429 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1795, Warszawa, j.w., Plage 374, Dav.l623 |
550 zł 480 zł
430 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1767, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 350, minimalnie pęknięty krążek;patyna |
I/II UNC/EF |
1 200 zł | |
431 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1772, Warszawa, j.w., Plage 356 |
III VF |
700 zł | |
432 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1775, Warszawa, j.w., Plage 360 |
II- EF- |
800 zł 640 zł
433 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1781, Warszawa, j.w., Plage 367 |
1 200 zł 1 000 zł
434 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1782, Warszawa, j.w., Plage 368 |
1 200 zł 960 zł
435 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1783, Warszawa, j.w., Plage 369 |
800 zł 800 zł