Aukcja nr 13

USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
416 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
1 1/2 dukata 1794, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Fr.99(28), Plage 458, lekko justowany,patyna
3 500 zł
4 400 zł
417 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dukat 1785, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Napis w wieńcu, Fr.l04(33), Plage 445
II/III
EF/VF
2 000 zł
2 200 zł
418 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dukat 1791, Warszawa, j.w., Fr.l04(33), Plage 451, odmiana: głowa z krótką szyją
2 400 zł
2 300 zł
419 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dukat 1791, Warszawa, j.w., Plage 452, odmiana: głowa z długą szyją; punca z herbem Pilawa na awersie
1 500 zł
1 750 zł
420 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dukat 1792, Warszawa, j.w., Plage 454, odmiana z literkami MV; patyna
2 000 zł
2 100 zł
421 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1766, Warszawa, Aw: Popiersie w zbroi i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 380, Dav.l618
900 zł
422 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1770, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 385, Dav.l619, T.15
1 100 zł
423 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1779, Warszawa, j.w., Plage 400, Dav.l619, odmiana bez kropki po dacie
750 zł
600 zł
424 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1780, Warszawa, j.w., Plage 401, Dav.l619, T.15
750 zł
640 zł
425 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1785, Warszawa, j.w., Plage 406, Dav.l620
1 200 zł
1 600 zł
426 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1788, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 407, Dav.l621
600 zł
540 zł
427 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1794, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 373, Dav.l623
550 zł
428 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1794, Warszawa, j.w., Plage 373, Dav.l623
550 zł
429 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1795, Warszawa, j.w., Plage 374, Dav.l623
550 zł
480 zł
430 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1767, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 350, minimalnie pęknięty krążek;patyna
I/II
UNC/EF
1 200 zł
431 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1772, Warszawa, j.w., Plage 356
700 zł
432 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1775, Warszawa, j.w., Plage 360
800 zł
640 zł
433 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1781, Warszawa, j.w., Plage 367
1 200 zł
1 000 zł
434 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1782, Warszawa, j.w., Plage 368
1 200 zł
960 zł
435 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1783, Warszawa, j.w., Plage 369
800 zł
800 zł