Aukcja nr 13

USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
507 Monety w oblężeniu Zamościa
2 złote 1813, Zamość, Aw: Napis, Rw: Dwie gałązki i napis, Plage 123, bardzo dobry stan zachowania
1 000 zł
1 750 zł
508 Monety w oblężeniu Zamościa
2 złote 1813, Zamość, j.w., Plage 126, moneta bita dwukrotnie; na awersie widoczne resztki napisu rewersu
II/III
EF/VF
800 zł
760 zł
509 Monety w oblężeniu Zamościa
6 groszy 1813, Zamość, Aw: Napis, Rw: Dwie gałązki i nominał, Plage 120, moneta bardzo rzadka w dobrym staniezachowania
2 200 zł
3 300 zł