Aukcja nr 13
USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
156 | Zygmunt August 1545-1572 czworak 1565, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum.624, Kurp.852 R |
140 zł 260 zł
157 | Zygmunt August 1545-1572 czworak 1566, Wilno, j.w., Gum.624, Kurp.854 R |
180 zł 250 zł
158 | Zygmunt August 1545-1572 czworak 1566, Wilno, j.w., Gum.624, Kurp.855 R |
III VF |
80 zł 80 zł
159 | Zygmunt August 1545-1572 czworak 1567, Wilno, j.w., Gum.624, Kurp.861 R, patyna |
180 zł 330 zł
160 | Zygmunt August 1545-1572 czworak 1568, Wilno, j.w., Gum.624, Kurp.864 R |
140 zł 250 zł
161 | Zygmunt August 1545-1572 czworak 1569, Wilno, j.w., Gum.624, Kurp.873 R, patyna |
200 zł 360 zł
162 | Zygmunt August 1545-1572 czworak 1569, Wilno, j.w., Gum.624, Kurp.873 R |
II- EF- |
160 zł 330 zł
163 | Zygmunt August 1545-1572 trojak 1562, Wilno, Aw: Monogram i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum.620, Kurp.814 R |
II- EF- |
150 zł 150 zł
164 | Zygmunt August 1545-1572 trojak 1563, Wilno, Aw: Monogram i napis, Rw: Pogoń w tarczy i napis, Gum.622, Kurp.836 R, odmiana napisu narewersie: DVCA LI |
II- EF- |
125 zł 200 zł
165 | Zygmunt August 1545-1572 trojak 1564, Wilno, j.w., Gum.622, Kurp.839 R |
140 zł 110 zł
166 | Zygmunt August 1545-1572 trojak 1565, Wilno, Aw: Pogoń i napis, Rw: Napis: QVI HABITAT.., Gum.623, Kurp.848 R3, T.15, moneta z cytatemz psalmu zwana trojakiem szyderczym |
II- EF- |
700 zł 940 zł
167 | Zygmunt August 1545-1572 grosz na stopę polską 1546, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napisy, Rw: Pogoń i napis, Gum.610, Kurp.761 R |
100 zł 130 zł
168 | Zygmunt August 1545-1572 grosz na stopę litewską 1546, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napisy, Rw: Pogoń i napis, Gum.610, Kurp.761 R |
II+ EF+ |
400 zł 600 zł
169 | Zygmunt August 1545-1572 grosz na stopę polską 1547, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum.610, Kurp.762 R, bardzoładny stan zachowania |
II+ EF+ |
200 zł 300 zł
170 | Zygmunt August 1545-1572 grosz na stopę litewską 1555, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum.615, Kurp.791 R4, T.12 |
500 zł 520 zł
171 | Zygmunt August 1545-1572 grosz 1556, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum.642, Kurp.946 R4, T.4 |
III VF |
500 zł | |
172 | Zygmunt August 1545-1572 grosz na stopę litewską 1559, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum.615, Kurp.794 R3, T.12 |
II- EF- |
600 zł 740 zł
173 | Zygmunt August 1545-1572 półgrosz 1545, Wilno, Aw: Pogoń i napis, Rw: Orzeł i napis, Gum.596 R, Kurp. 660 R6, H-Cz.446 R4, T.30 |
300 zł 500 zł
174 | Zygmunt August 1545-1572 półgrosz 1545, Wilno, Aw: Orzeł i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum. 596 R, Kurp.661 R6, H-Cz.4916 R4, T.30 |
II- EF- |
350 zł 880 zł
175 | Zygmunt August 1545-1572 półgrosz 1546, Wilno, Gum.598, Kurp.666 R1 |
I- UNC- |
60 zł |