Aukcja nr 13

USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
476 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1794, Warszawa, j.w., Plage 138
II/III
EF/VF
30 zł
35 zł
477 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
1/2 grosza 1768, Kraków, Aw: Monogram królewski, Rw: Napis, Plage 14, uszkodzony krążek
30 zł
25 zł
478 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
1/2 grosz 1777, Warszawa, j.w., Plage 17, Kop.385.I.wa.3 -RR-
60 zł
130 zł
479 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
szeląg 1765, Toruń, Aw: Monogram królewski, Rw: Napis i herb Torunia, Plage 508, H-Cz.3050 R6, Kop.455.I -RRR-,bardzo rzadka moneta
III-
VF-
300 zł
320 zł
480 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
szeląg 1765, Gdańsk, Aw: Monogram królewski, Rw: Napis i herb Gdańska, Plage 485, wyśmienity stan zachowania
200 zł
410 zł
481 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
szeląg 1765, Gdańsk, j.w., Plage 485
150 zł
200 zł
482 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
szeląg 1766, Gdańsk, j.w., Plage 490
125 zł
100 zł