Aukcja nr 13
USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
436 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1784, Warszawa, j.w., Plage 370, minimalne justowanie, drobne ryski w tle |
I- UNC- |
1 300 zł 3 800 zł
437 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1788, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 371 |
500 zł 400 zł
438 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka próbna 1771, Kraków, Aw: Głowa i napis, Rw: Ręka tocząca monetę po kamieniu probierczym i napis,Plage 472, T.5, patyna |
II+ EF+ |
1 200 zł 960 zł
439 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1794, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 348, odmiana: 42 1/4 |
I/II UNC/EF |
350 zł | |
440 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1794, Warszawa, j.w., Plage 348, odmiana 42 1/4 |
200 zł 190 zł
441 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1766, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 272, bardzo ładna |
I UNC |
250 zł 700 zł
442 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1767, Warszawa, j.w., Plage 275, patyna |
I/II UNC/EF |
120 zł 190 zł
443 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1767, Warszawa, j.w., Plage 276, justowana |
I/II UNC/EF |
120 zł 140 zł
444 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1790, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 298, minimalne justowanie |
I UNC |
180 zł 170 zł
445 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1790, Warszawa, j.w., Plage 298 |
II+ EF+ |
100 zł 85 zł
446 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1791, Warszawa, j.w., Plage 299 |
I- UNC- |
120 zł 160 zł
447 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1794, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 302, justowana |
I- UNC- |
120 zł 160 zł
448 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne 1766, Warszawa, Aw: Tarcze herbowe i napis, Rw: Napis, Plage 243, wyśmienity stan zachowania |
I- UNC- |
100 zł 210 zł
449 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne 1766, Warszawa, j.w., Plage 243 |
60 zł | |
450 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne 1767, Warszawa, j.w., Plage 245 |
II- EF- |
50 zł 50 zł
451 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne 1769, Warszawa, j.w., Plage 250 |
III VF |
35 zł 30 zł
452 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 10 groszy miedzianych 1787, Warszawa, Aw: Tarcze herbowe i napis, Rw: Napis, Plage 232 |
80 zł 65 zł
453 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 10 groszy miedzianych 1790, Warszawa, j.w., Plage 235. |
II- EF- |
80 zł 65 zł
454 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 10 groszy miedzianych 1790, Warszawa, j.w., Plage 235 |
III VF |
45 zł | |
455 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 10 groszy miedzianych 1791, Warszawa, j.w., Plage 236, stara patyna |
80 zł 100 zł