Aukcja nr 13

USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
456 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz srebrny 1767, Warszawa, Aw: Monogram królewski w kwadracie, Rw: Napis w kwadracie, Plage 216
150 zł
120 zł
457 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz srebrny 1767, Warszawa, j.w., Plage 216, wada bicia monety
70 zł
60 zł
458 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz srebrny 1767, Warszawa, j.w., Plage 228
120 zł
100 zł
459 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
szóstak 1765, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Plage 504, wada blachy
400 zł
520 zł
460 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
6 groszy 1794, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 208, bardzo dobry stan zachowania; cyfra4 wygląda jak trójkąt
100 zł
90 zł
461 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
6 groszy 1794, Warszawa, j.w., Plage 210, odmiana z cyfrą 6 zakręconą
60 zł
50 zł
462 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
6 groszy 1794, Warszawa, j.w., Plage 207, odmiana z większymi cyframi daty
60 zł
60 zł
463 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
40 zł
35 zł
464 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
6 groszy 1775, Warszawa, j.w., Plage 212
60 zł
75 zł
465 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1765, Kraków, Aw: Popiersie w zbroi i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 141, moneta rzadka w tymstanie zachowania
200 zł
466 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1766, Kraków, j.w., Plage 148, moneta rzadka w tym stanie zachowania
200 zł
310 zł
467 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1766, Kraków, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 155
60 zł
50 zł
468 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak tzw. historyczny 1767, Kraków, Aw: Głowa i napis, Rw: Napis, Plage 460
300 zł
440 zł
469 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1767, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 159
50 zł
60 zł
470 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1765, Kraków, Aw: Monogram królewski, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 44, litery VG pod monogramem
40 zł
40 zł
471 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1767, Warszawa, Aw: Monogram królewski, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 87
25 zł
472 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1768, Warszawa, j.w., Plage 99
20 zł
473 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1787, Warszawa, j.w., Plage 126
20 zł
16 zł
474 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1790, Warszawa, j.w., Plage 132
20 zł
16 zł
475 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1792, Warszawa, j.w., Plage 135
20 zł
22 zł