Aukcja nr 13
USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
456 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz srebrny 1767, Warszawa, Aw: Monogram królewski w kwadracie, Rw: Napis w kwadracie, Plage 216 |
II- EF- |
150 zł 120 zł
457 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz srebrny 1767, Warszawa, j.w., Plage 216, wada bicia monety |
70 zł 60 zł
458 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz srebrny 1767, Warszawa, j.w., Plage 228 |
120 zł 100 zł
459 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 szóstak 1765, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Plage 504, wada blachy |
400 zł 520 zł
460 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 6 groszy 1794, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 208, bardzo dobry stan zachowania; cyfra4 wygląda jak trójkąt |
II+ EF+ |
100 zł 90 zł
461 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 6 groszy 1794, Warszawa, j.w., Plage 210, odmiana z cyfrą 6 zakręconą |
60 zł 50 zł
462 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 6 groszy 1794, Warszawa, j.w., Plage 207, odmiana z większymi cyframi daty |
60 zł 60 zł
463 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 6 groszy 1794, Warszawa, j.w., Plage 210, odmiana z cyfrą 6 zakręconą |
40 zł 35 zł
464 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 6 groszy 1775, Warszawa, j.w., Plage 212 |
II- EF- |
60 zł 75 zł
465 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1765, Kraków, Aw: Popiersie w zbroi i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 141, moneta rzadka w tymstanie zachowania |
II- EF- |
200 zł | |
466 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1766, Kraków, j.w., Plage 148, moneta rzadka w tym stanie zachowania |
II- EF- |
200 zł 310 zł
467 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1766, Kraków, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 155 |
II- EF- |
60 zł 50 zł
468 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak tzw. historyczny 1767, Kraków, Aw: Głowa i napis, Rw: Napis, Plage 460 |
300 zł 440 zł
469 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1767, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 159 |
50 zł 60 zł
470 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz 1765, Kraków, Aw: Monogram królewski, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 44, litery VG pod monogramem |
40 zł 40 zł
471 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz 1767, Warszawa, Aw: Monogram królewski, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 87 |
25 zł | |
472 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz 1768, Warszawa, j.w., Plage 99 |
20 zł | |
473 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz 1787, Warszawa, j.w., Plage 126 |
20 zł 16 zł
474 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz 1790, Warszawa, j.w., Plage 132 |
III VF |
20 zł 16 zł
475 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz 1792, Warszawa, j.w., Plage 135 |
III VF |
20 zł 22 zł