Aukcja nr 13

USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
Jesteś w: A13  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
271 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1604, Kraków, j.w., Kop.LIVk.5a -R-, Wal.XCII, patyna
I/II
UNC/EF
150 zł
200 zł
272 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1604, Kraków, j.w., Kop.LIVk.5a -R-, Wal.XCII
100 zł
110 zł
273 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1605, Kraków, j.w., Kop.LIVk.6a -R-, Wal.XCII
150 zł
120 zł
274 Zygmunt III Waza 1587-1632
80 zł
80 zł
275 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1618, Kraków, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.LX.2, Wal.XCVII
40 zł
45 zł
276 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1619, Kraków, j.w., Kop.LX.3, Wal.XCVII
40 zł
45 zł
277 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1620, Kraków, j.w., Kop.LX.4, Wal.XCVII
40 zł
35 zł
278 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1621, Kraków, j.w., Kop.LX.5, Wal.XCVII
30 zł
25 zł
279 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1622, Kraków, j.w., Kop.LX.6, Wal.XCVII
30 zł
25 zł
280 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1631, Elbląg, Aw: Popiersie Gustawa Adolfa i napis, Rw: Herby i napis, Kop.I.1b -R-, Ahl.20a
80 zł
80 zł
281 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak bez daty, Poznań, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kop.XVIII.2b -RR-, Wal.XXVII R4,bardzo rzadki typ trojaka poznańskiego
200 zł
420 zł
282 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzykrucierzówka 1616, Kraków (?), Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Gum.982,Kurp.523 R2
60 zł
140 zł
283 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzykrucierzówka 1616, Kraków (?), j.w., Gum.982, Kurp.523 R2
II/III
EF/VF
60 zł
65 zł
284 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzykrucierzówka 1617, Kraków, j.w. ale herb Sas, Gum.983, Kurp.525 R2
60 zł
50 zł
285 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1615, Bydgoszcz, Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Rw: Jabłko królewskie i napis, Gum.962, Kurp.436
25 zł
42 zł
286 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1604, Kraków, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Orzeł i napis, Gum.935, Kurp.319 R1
II/III
EF/VF
60 zł
50 zł
287 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1605, Kraków, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Orzeł i napis, Gum.937, Kurp.324 R1
60 zł
288 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1606, Kraków, j.w., Gum.939, Kurp.331 R
60 zł
55 zł
289 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1610, Wilno, Aw: Orzeł i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum.1318, Kurp.2063 R, omyłkowo MAGNA zamiast MAGNI
60 zł
130 zł
290 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1611, Wilno, j.w., Gum.1319, Kurp.2077 R
60 zł
100 zł