Aukcja nr 13

USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
Jesteś w: A13  POLSKA
177 Zygmunt August 1545-1572
półgrosz 1548, Wilno, j.w., Gum.598, Kurp.671 R
60 zł
178 Zygmunt August 1545-1572
półgrosz 1549, Wilno, j.w., Gum.598, Kurp.673 R
60 zł
50 zł
179 Zygmunt August 1545-1572
półgrosz 1550, Wilno, j.w., Gum.598, Kurp.676 R
40 zł
32 zł
180 Zygmunt August 1545-1572
półgrosz 1556, Wilno, j.w., Gum.598, Kurp.687 R
40 zł
181 Zygmunt August 1545-1572
półgrosz 1557, Wilno, j.w., Gum.598, Kurp.693 R3, odwrócona litera N w napisie- rzadki
80 zł
75 zł
182 Zygmunt August 1545-1572
półgrosz 1558, Wilno, j.w., Gum.598, Kurp.699 R
40 zł
183 Zygmunt August 1545-1572
półgrosz 1559, Wilno, j.w., Gum.598, Kurp.700 R
40 zł
32 zł
184 Zygmunt August 1545-1572
półgrosz bez daty, Wilno, j.w., Gum.608 RR, Kurp.757 R8, H-Cz.5688 R7, T.60, niezmiernie rzadka moneta
500 zł
520 zł
185 Zygmunt August 1545-1572
dwudenar 1566, Wilno, Aw: Monogram, Rw: Pogoń, Gum.595, Kurp.655 R
60 zł
186 Zygmunt August 1545-1572
denar 1555, Wilno, Aw: Orzeł, Rw: Pogoń, Gum.592, Kurp.642 R3, T.6
80 zł
187 Zygmunt August 1545-1572
denar 1555, Gdańsk, Aw: Orzeł Prus Królewskich (ręka z mieczem z prawej strony), Rw: Herb Gdańska, Gum.640,Kurp.926 R3, T.8
70 zł
188 Zygmunt August 1545-1572
denar 1557, Gdańsk, j.w., Gum.640, Kurp.928 R4, T.10
80 zł
140 zł
189 Zygmunt August 1545-1572
denar 1558, Wilno, Aw: Orzeł, Rw: Pogoń, Gum.592, Kurp.645 R3, T.4, lekko niedobity; patyna
80 zł
190 Zygmunt August 1545-1572
denar 1559, Wilno, j.w., Gum.592, Kurp.646 R3, T.8
80 zł
140 zł
191 Zygmunt August 1545-1572
denar 1560, Wilno, j.w., Gum.592, Kurp.648 R3, T.12, lekko niedobity
100 zł
170 zł
192 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1581, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Gum.755, Kurp.295 R1
55 zł
80 zł
193 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1582, Olkusz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Gum.704, Kurp.152 R, stara patyna
I/II
UNC/EF
120 zł
150 zł
194 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1582, Olkusz, j.w., odmiany w interpunkcji i herbie podskarbiego, Gum.704, Kurp.151 R, stara patyna
I/II
UNC/EF
120 zł
100 zł
195 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1582, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Gum.756, Kurp.301 R1, stara patyna
80 zł
115 zł
196 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1583, Ryga, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Gum.813, Kurp.443 R1
80 zł
95 zł