Aukcja nr 13

USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
Jesteś w: A13  POLSKA
157 Zygmunt August 1545-1572
czworak 1566, Wilno, j.w., Gum.624, Kurp.854 R
180 zł
250 zł
158 Zygmunt August 1545-1572
czworak 1566, Wilno, j.w., Gum.624, Kurp.855 R
80 zł
80 zł
159 Zygmunt August 1545-1572
czworak 1567, Wilno, j.w., Gum.624, Kurp.861 R, patyna
180 zł
330 zł
160 Zygmunt August 1545-1572
czworak 1568, Wilno, j.w., Gum.624, Kurp.864 R
140 zł
250 zł
161 Zygmunt August 1545-1572
czworak 1569, Wilno, j.w., Gum.624, Kurp.873 R, patyna
200 zł
360 zł
162 Zygmunt August 1545-1572
czworak 1569, Wilno, j.w., Gum.624, Kurp.873 R
160 zł
330 zł
163 Zygmunt August 1545-1572
trojak 1562, Wilno, Aw: Monogram i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum.620, Kurp.814 R
150 zł
150 zł
164 Zygmunt August 1545-1572
trojak 1563, Wilno, Aw: Monogram i napis, Rw: Pogoń w tarczy i napis, Gum.622, Kurp.836 R, odmiana napisu narewersie: DVCA LI
125 zł
200 zł
165 Zygmunt August 1545-1572
trojak 1564, Wilno, j.w., Gum.622, Kurp.839 R
140 zł
110 zł
166 Zygmunt August 1545-1572
trojak 1565, Wilno, Aw: Pogoń i napis, Rw: Napis: QVI HABITAT.., Gum.623, Kurp.848 R3, T.15, moneta z cytatemz psalmu zwana trojakiem szyderczym
700 zł
940 zł
167 Zygmunt August 1545-1572
grosz na stopę polską 1546, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napisy, Rw: Pogoń i napis, Gum.610, Kurp.761 R
100 zł
130 zł
168 Zygmunt August 1545-1572
grosz na stopę litewską 1546, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napisy, Rw: Pogoń i napis, Gum.610, Kurp.761 R
400 zł
600 zł
169 Zygmunt August 1545-1572
grosz na stopę polską 1547, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum.610, Kurp.762 R, bardzoładny stan zachowania
200 zł
300 zł
170 Zygmunt August 1545-1572
grosz na stopę litewską 1555, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum.615, Kurp.791 R4, T.12
500 zł
520 zł
171 Zygmunt August 1545-1572
grosz 1556, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum.642, Kurp.946 R4, T.4
500 zł
172 Zygmunt August 1545-1572
grosz na stopę litewską 1559, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum.615, Kurp.794 R3, T.12
600 zł
740 zł
173 Zygmunt August 1545-1572
półgrosz 1545, Wilno, Aw: Pogoń i napis, Rw: Orzeł i napis, Gum.596 R, Kurp. 660 R6, H-Cz.446 R4, T.30
300 zł
500 zł
174 Zygmunt August 1545-1572
półgrosz 1545, Wilno, Aw: Orzeł i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum. 596 R, Kurp.661 R6, H-Cz.4916 R4, T.30
350 zł
880 zł
175 Zygmunt August 1545-1572
półgrosz 1546, Wilno, Gum.598, Kurp.666 R1
60 zł
176 Zygmunt August 1545-1572
półgrosz 1547, Wilno, j.w., Gum.598, Kurp.669 R
60 zł