Aukcja nr 13

USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
Jesteś w: A13  POLSKA
437 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1788, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 371
500 zł
400 zł
438 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka próbna 1771, Kraków, Aw: Głowa i napis, Rw: Ręka tocząca monetę po kamieniu probierczym i napis,Plage 472, T.5, patyna
1 200 zł
960 zł
439 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1794, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 348, odmiana: 42 1/4
I/II
UNC/EF
350 zł
440 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1794, Warszawa, j.w., Plage 348, odmiana 42 1/4
200 zł
190 zł
441 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1766, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 272, bardzo ładna
250 zł
700 zł
442 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1767, Warszawa, j.w., Plage 275, patyna
I/II
UNC/EF
120 zł
190 zł
443 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1767, Warszawa, j.w., Plage 276, justowana
I/II
UNC/EF
120 zł
140 zł
444 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1790, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 298, minimalne justowanie
180 zł
170 zł
445 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1790, Warszawa, j.w., Plage 298
100 zł
85 zł
446 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1791, Warszawa, j.w., Plage 299
120 zł
160 zł
447 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1794, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 302, justowana
120 zł
160 zł
448 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne 1766, Warszawa, Aw: Tarcze herbowe i napis, Rw: Napis, Plage 243, wyśmienity stan zachowania
100 zł
210 zł
449 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne 1766, Warszawa, j.w., Plage 243
60 zł
450 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne 1767, Warszawa, j.w., Plage 245
50 zł
50 zł
451 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne 1769, Warszawa, j.w., Plage 250
35 zł
30 zł
452 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
10 groszy miedzianych 1787, Warszawa, Aw: Tarcze herbowe i napis, Rw: Napis, Plage 232
80 zł
65 zł
453 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
10 groszy miedzianych 1790, Warszawa, j.w., Plage 235.
80 zł
65 zł
454 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
10 groszy miedzianych 1790, Warszawa, j.w., Plage 235
45 zł
455 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
10 groszy miedzianych 1791, Warszawa, j.w., Plage 236, stara patyna
80 zł
100 zł
456 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz srebrny 1767, Warszawa, Aw: Monogram królewski w kwadracie, Rw: Napis w kwadracie, Plage 216
150 zł
120 zł